Skocz do zawartości

Bijatyka z dinozaurami stara z automatów


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Tomasz_lc,

Recommended Posts

Witam, ostatnio chodzi za mną taka oldskulowa nawalanka, w której występowały dinozaury, grałem w to w podstawówce na informatyce:) spróbuje opisać: było do wyboru typek co walił z pełnego obrotu i jakaś laseczka i taki duży osiłek, można było podnosić z ziemi bronie, a pierwszym bossem był na dachu jakiegoś wieżowca taki koleś z t-rexem na łańcuchu, były też tam misje pościgowe, gdzie się samochodem harlejowców rozwalało, i taka mapa z dżunglą po której łaziły dinozaury, i nie był to dino strike, coś innego i chciałbym wiedzieć co to:)


mam na to okropną zajawke a nawet nie wiem jak to się nazywa a jak znam życie jest gdzies w grach przeglądarkowych za free

Link to post
Share on other sites

up

 

była jeszcze kiedyś podobna gra na automatach ale nei pamietam nazwy....tez sie tak chodzilo i kurczaki jadlo jako zdrowie.....starsi kojarza napewno co to bylo :D:P ale kurcze nazwy nie pomne teraz ;/

Link to post
Share on other sites

tego nie kojarze, jeszcze pamiętam na basenie wisły kraków jak chodziłem za małolata, stały w holu maszyny z gierką o komandosach:D też była kapitalna zabawa:D


jeszcze gauntlet II bodaj był, takie ala diablo:D


no i jak tak sobie wspominamy stare wypasione gierki, to nie wiem czy to na automacie było, ja na pececie w to grałem, Raptor call of the shadows :)

Link to post
Share on other sites

up

 

była jeszcze kiedyś podobna gra na automatach ale nei pamietam nazwy....tez sie tak chodzilo i kurczaki jadlo jako zdrowie.....starsi kojarza napewno co to bylo :D:P ale kurcze nazwy nie pomne teraz ;/

 

Jedynie Final Fight mi sie kojarzy z jedzeniem kurczaków :) Jak już wspominamy tego typu gierki, to pamiętam jeszcze, że troche bilonu poszło w Alien vs Predator, to był dobry tytuł :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...