Skocz do zawartości

Motorola RAZR czy coś innego..


Recommended Posts

Witam

Przymierzam się do zakupu telefonu. Szukam czegoś w granicach 750zł, używki jak najbardziej byleby miały przynajmniej rok gwarancji. Często bywam poza domem, dlatego liczę że telefon który kupię w jakimś stopniu zastąpi mi komputer. Ważny jest dla mnie komfort w przeglądaniu internetu, często oglądam filmy zgrane z kompa, słucham muzyki i lubię sobie pograć. Ekran przynajmniej 4.3", bateria bez znaczenia i tak wszystkie trzymają podobnie, wejście na karty mile widziane, obowiązkowo Android. 

 

 

Szukając telefonów w tej cenie moją uwagę zwróciła ta motorola. Jej wygląd zrobił na mnie duże wrażenie, bebechy też ma okej. Co wy o niej myślicie ? Jest może jakiś telefon godny uwagi w tej cenie ? Wiem że większość będzie za tym żeby szukać używanej S2 dlatego od razu mówię że ten telefon odpada i nawet nie próbujcie mnie namawiać. 

 

Ogólnie chciałbym bardzo zmieścić się w tym budżecie, ale jest opcja że poczekam do wypłaty i dołożę te 400zł. Tylko chciałbym żeby taki telefon był naprawdę wart tego i ta różnica w cenie naprawdę pokrywała się z różnicą w wydajności i komforcie użytkowania. 

Link to post
Share on other sites

A co powiesz na Sony Xperie S ? Uzywke znajdziesz w tej cenie a w zamian dostaniesz większą rozdzielczość, więcej pamięci, lepszy aparat i mocniejszy układ od Motki okupione plastikową obudową i brakiem wejścia na sd.

Jednak RAZR też będzie dobrym wyborem w tej cenie.

Jest jeszcze LG L9 z większym wyświetlaczem i pojemniejszą baterią, procek ten sam tylko niżej taktowany, gpu identyczne, za to mniej miejsca i gorzej wykonany.

Edytowane przez street
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Znajomy ma tą Xperie i moim zdaniem szału nie ma. Przeglądanie internetu nie jest zbyt komfortowe. Ogólnie (moim zdaniem) działa ona na poziomie HTC Sensation w którym lekko podkręcony był procesor i wgrany rom AOKP z tego co pamiętam. Do tego o ile po roku używania tej Xperii przez znajomego ekran jest w dobrym stanie to plastik z tyłu obudowy jest dosyć mocno porysowany. 

Link to post
Share on other sites

xperia t jest jak najbardziej godna polecenia, telefon śmiga elegancko, zdjęcia też porządne, wyświetlacz ma trochę gorszę kąty widzenia niż jego konkurenci w kategorii ale to już naprawdę nie przeszkadza... Większość osób napatrzy się na amoledy i im nie pasuje później nic innego, tutaj przynajmniej kolory są nieźle odzwierciedlone :D . xperia t > htc one s, motorola razr (chyba, że wersja z atomem to wtedy można jeszcze przedyskutować)

Edytowane przez vieniek123
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na pewno zauwazysz wieksza rozdzielczosc w sxt i jezeli bys mial dolozyc to bym kierowal sie w strone htc one x raczej, gdyz jezeli chodzi o jakosc dzwieku to jest to czolowka telefonow z androidem do tego porownywalna wydajnosc z sxt i duzy wyswietlacz hd

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O kurde, tak napisaliście o SGSIII i HTC one x i wchodzę na alledrogo i ładne używki można dostać już do tysiąca. Nie miałem pojęcia że tak te ceny spadły. Nawet się tymi telefonami nie interesowałem bo zawsze byłem przekonany że ich ceny są bardzo wysokie. Te 1000zł bym przeżył, a telefony naprawdę fajne. Tylko jak już to który ? . Jak Igorrodz napisał SGSIII lepiej  gra, a to już coś. 

 

Też taka sprawa, jak to jest z tym HTC ? Czytałem że coś się im nie wiedzie za bardzo. Jest możliwość że zbankrutują ? Co do S3, wydaje mi się że kiedyś gdzieś przeczytałem że mają dziwny procesor i to utrudnia robienie ROMow na ten telefon ?

Edytowane przez Belike Blair
Link to post
Share on other sites

OT mod on: Igorrodz - przypomniało mi się że HOX ładnie gra dopiero po aktualizacji do JB :D A w teście pewnie był na ICS OT mod off

 

Co do romów, wystarczy rzut okiem na ilość romów na xda i szybki wniosek: nie widać tych trudności :D

A czy HTC zbankrutuje ? Nokia stała nad przepaścią, nie zbankrutowała, o SONY słysze od kilku lat że zaraz zbankrutują jednak do dzisiaj się to nie stało. Więc wątpie że HTC zbankrutuje. 

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...