Skocz do zawartości

Sprzęt zostanie u testującego...


Recommended Posts

Daj _nick_ szansę innym :)

 

BTW, mam trzyantentkowego TP-Linka... chciałbyś ktoś porównanie z tym trzyantenkowym D-Linikem :)

 

Jeśli tak, to w sumie jestem chętny :)

 

Albo nawet jestem bardzo chętny na trzyantentkowego, bo to porównanie może wyjść całkiem fajnie - czy dwukrotna różnica w cenie ma odzwierciedlenie w jakości połączenia i jej szybkości :) :)

 

Wysyłam zgłoszenie :)

Link to post
Share on other sites

Dwa routery D-Link czekają na przygarnięcie i dobre potraktowanie :menda:

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/N ... -1988.html

 

Sprzęt zostanie u testującego - wariant A

Pisałem już dwa razy w tej sprawie jednak zero odzewu. Ja z chęcią bym je oba porównał szczególnie, że pracuję na 2 linksysach i tplinku. A smaczku dodaje fakt, że ostatnio D-L to dla mnie porażka.

 

Palme pierwszeństwa pozostawiam moim przedmówcom, ale jakby co to jestem zainteresowany.

Link to post
Share on other sites

Przygarnac i przetestowac moglbym gdybym mial w lapku wifi n a nie b ;/ - teraz mam tp linka w8901 i chyba duzej roznicy bym nie poczol ;/. :oops: - chyba zebym mial sieciowke w 2 kompie na wifi to co innego :P

 

Podpowiedz dla testujacego - moglbys zrobic porownanie czas zmiany ip ??:P - niektorym zalezy na szybkosci. :D:D

Link to post
Share on other sites

Michał, przecież Ty masz fajną obudowę ;P

Ale to nie mini-ATX :P Poza tym aż tak fajna nie jest - gdyby to był CM HAF to rozumiem, ale toż to zwykły Centurion :D

 

A ja nigdy obudowy tych wymiarów nie widziałem na żywo i chciałbym przetestować :D

 

BTW, taka komp w takiej obudowie może służyć jako HTPC, a normalny tower jak Gaming-PC :->

 

Poza tym jeśli ktoś np. ma roczną licencję na NOD'a 32, to nie może przetestować Norton'a 360 4.0 :> :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...