Skocz do zawartości

Chieftec CFT 600 14CS 600W ? czy da rade na nowy sprzęt ?


Recommended Posts

Witam .

Czy zasilacz Chieftec CFT 600 14CS 600W pociągnoł by mój sprzęt ?

 

Płyta Główna : Asrock z77 Extreme 4

Procesor : Intel i5 3570k BOX

Kości RAM : 1x 4096 Kingston HyperX 1600Mhz

Karta Graficzna :AMD Radeon HD6850 Saphire

HDD : Seagate Baracuda 500GB

Obudowa : Coolermaster Elite 430

Naped DVD/CD : Standardowy

 

Dodaje ze pieniędzy na nowy zasilacz nie mam a wymieniony wcześniej Chieftec ma ponad rok.

 

 
Link to post
Share on other sites

na 99% nie ma żadnych obaw nowszy sprzęt znów tak nie potrzebuje mocnych zasilaczy bo wiadomo wszystko jest wykonywane w coraz mniejszym procesie technologicznym.

Ma w sumie tylko więc obaw tez nie powinno być ,bał bym się gdy miał 3-5 lat :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

na 99% nie ma żadnych obaw nowszy sprzęt znów tak nie potrzebuje mocnych zasilaczy bo wiadomo wszystko jest wykonywane w coraz mniejszym procesie technologicznym.

Ma w sumie tylko więc obaw tez nie powinno być ,bał bym się gdy miał 3-5 lat :D

 

A co wiek ma do tego, mam  chiefteca 560 W  już ok 4 lat i sprawuje się b.dobrze(napięcia sprawdzone miernikiem i trzyma tak samo jak w dniu zakupu) i zapewne kolejne 4  lata posłuży zasilając nowe podzespoły.

Link to post
Share on other sites

A co wiek ma do tego, mam chiefteca 560 W już ok 4 lat i sprawuje się b.dobrze(napięcia sprawdzone miernikiem i trzyma tak samo jak w dniu zakupu) i zapewne kolejne 4 lata posłuży zasilając nowe podzespoły.

 

Jak co mam zasilacze też się starzeją ,tzn. ich elementy takie jak np. kondensatory [wysychają] ,a pasta i gumki termoprzewodzące na tranzystorach to myślisz że nie wysychają z czasem ?

 

Daj boże żeby ci jeszcze pociągnął te 4lata ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...