Skocz do zawartości

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę to, że te imitacje słuchawek to crap. Nie ważne pod co je podłączysz zagrają tak samo. Chociaż nie, wróć. Ten pendrajw dołączany do nich ma gorszą jakość od integry.

Link to post
Share on other sites

 

 

wiele pozytywnych opinii i recenzji na ich temat

 

W kategorii sprzętu for gejmers owszem może i są dobre. W każdym innym zagadnieniu i dziedzinie są do du*y.

 

 

 

moi znajomi również je chwalą

 

Najczęściej zachwalają je ludzie, którzy oczytali się recenzji na internetach i nie mieli styczności z innym sprzętem.

 

Superlux 681 za 99zł podłączone pod integre oferują lepszą jakość dźwięku, pozycjonowania i przestrzeni.

Link to post
Share on other sites

Te Superluxy mają dość atrakcyjną cenę i nie wątpię, że dobrze grają ale z tego co poczytałem to nadają się głównie do muzyki no i nie mają mikro co jest dla mnie rzeczą obowiązkową w słuchawkach do PC, a poza tym chciałem się dowiedzieć czy integra wystarczy do Siberii, a nie, że to przereklamowany crap ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

W kategorii sprzętu for gejmers owszem może i są dobre. W każdym innym zagadnieniu i dziedzinie są do du*y.
No właśnie "for gejmers" są dobre to więc chce je kupić bo jestem "gejmerem" :D nie spotkałem żadnej recenzji i opinii która mogła by podważyć moc tych słuchawek w grach więc wybór dla mnie jest oczywisty ;)
Link to post
Share on other sites

 

 

chciałem się dowiedzieć czy integra wystarczy do Siberii

 

Jakby konserwa tyrolska z biedronki potrafiła generować dźwięk to po podłączeniu pod ten plastik grałoby to jak z integry.

 

 

 

z tego co poczytałem to nadają się głównie do muzyki

 

To jest dość ciekawe. Jakieś źródło tej tezy? Czy tak jak miejska legenda, że Xonary nie nadają się do gier?

 

 

 

nie mają mikro co jest dla mnie rzeczą obowiązkową w słuchawkach do PC

 

 

Mikrofon można kupić oddzielny, który lepiej zbiera dźwięk od tych zintegrowanych ze słuchawkami.

 

 

 

nie spotkałem żadnej recenzji i opinii która mogła by podważyć moc tych słuchawek w grach

 

Nie spotkałeś bo najczęściej recenzje i opinie robione są przez opłacane serwisy albo ludzi, którzy za przeproszeniem "gó**o widzieli i słyszeli" <- mowa o sprzęcie audio.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
To jest dość ciekawe. Jakieś źródło tej tezy? Czy tak jak miejska legenda, że Xonary nie nadają się do gier?

 

 

Akurat tutaj pisał o Superluxach :P

Edytowane przez EruPL
Link to post
Share on other sites

 

 

tutaj pisał o Superluxach
 

 

Śmiem twierdzić, że miał na myśli srajberie. W szczególności biorąc pod uwagę to, że o nich ja pisałem i mnie cytował.

Link to post
Share on other sites

 

 

bo jesteś funboyem Logitecha

 

Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Imitacją słuchawek (G930) paliłem kiedyś w piecu. Fajne efekty są jak bateria eksploduje.

 

To, że coś naprawiam nie znaczy że staje się tego fanbojem. Wręcz przeciwnie. Czuje obrzydzenie do tego sprzętu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No dobra może trochę przesadziłem, ale nie wiem dlaczego aż tak bardzo krytykujesz te słuchawki korzystałem z nich kilka razy u znajomego i są to najwygodniejsze i najlepiej brzmiące słuchawki jakich używałem więc postanowiłem je kupić :)

Link to post
Share on other sites

Bo korzystałem z tych słuchawek i byle SL681 (kosztujące 1/3 ceny srajberii) są wygodniejsze i lepiej brzmiące w każdej sytuacji.

 

Najwygodniejsze słuchawki jakie miałem do tej pory (duża głowa) to Pioneer SE-M390.

Link to post
Share on other sites

Szanuję opinie innych i bardzo możliwe, że kupię sobie te Superluxy do laptopa jako, że często mam okazję słuchać na nim muzyki ;) ach i jeszcze jedno możecie mi polecić jakieś dobre dokanałowe słuchawki do telefonu za ~50-60zł? :)

Link to post
Share on other sites

My tylko próbujemy doradzić. Mając możliwość kupienia  sl 681 albo nawet 668b+ zalman mic1,lepiej nie kupować sprzętów "For Gamerzz" i wcale nie są złe do gier, mi odpowiadają,nawet bez dodatków typu dolby headphone które mi nie podchodzi.

Link to post
Share on other sites

 

 

No właśnie "for gejmers" są dobre to więc chce je kupić bo jestem "gejmerem" nie spotkałem żadnej recenzji i opinii która mogła by podważyć moc tych słuchawek w grach więc wybór dla mnie jest oczywisty

Też jestem "gejmerem" i jakoś nie mam chęci kupowania nieopłacalnego sprzętu. Proszę wyjaśnij mi co mają słuchawki "dla graczy", czego nie mają normalne słuchawki bez tych dopisków, że nie chcesz ich kupować?

Ułatwię Ci, jest to dużo lepsza jakość dźwięku i wykonania.

Chcesz to je kupuj, ale jak później będziesz je polecał jako świetne słuchawki, bo dla Ciebie są dobre itp. itd. to wylecisz z hukiem z normalnych for internetowych :rotfl:

 

Chcesz alternatywy z mikrofonem?

AKG GHS-1, Sennheiser PC320

Link to post
Share on other sites

Chyba się zdecyduję na te AKG GHS-1 bo z tego co czytałem to całkiem fajne słuchaweczki ;) , a opłaca się do nich dokupić kartę ASUS Xonar DG czy integra wystarczy?

integra to trochę za mało jak na te słuchawki, aczkolwiek nie są one wymagające co do źródła i potrafią dobrze grać na integrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...