Skocz do zawartości

Czy warto kupić nową myszkę niż moja obecna?


Recommended Posts

Witam!

Aktualnie posiadam myszkę A4tech bw-5.Myszka się dobrze sprawuję,ale niestety po jakimś czasie-(spod spodu)z 4 podkładek(ślizgaczy) wyleciały mi 2 u góry i sprawiło to ,że myszka już się tak nie ślizga(dodam że nie miałem żadnej podkładki pod tą mysz od początku) i myszka jest trochę nie precyzyjna-ponieważ od tych urwanych dwóch ślizgaczy u góry -gdy grając próbuję dokładnie przycelować w danę miejsce-jest taki efekt przeskakiwania wskaźnika-to tak jakby mysz była przyklejona do biurka i jak ją przesuwam to tak jakbym ją odrywał -co powoduję przeskakiwanie o kilka pikseli na ekranie dalej(trochę śmieszne to porównania :) )

Tak się zastawiałem czy jeżeli zakupie podkładkę - A4Tech X7-500MP to poprawi się ślizganie myszy?

Czy jednak zastanawiać się na nową myszką do grania?Dodam że często gram w fpsy i zależy mi trochę na dobrej myszce.

Mogę wydać ok.50 max 100zł na myszkę-ale pod warunkiem że zamiana będzie tego warta.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Chwyt to raczej PALM GRIP,a co do ślizgaczy można gdzieś dokupić takie?Dodam że mysz jest trochę duża-i trochę już staje się niewygodna(ale oczywiście lubię duże myszki-np.gdy w supermarkecie zobaczyłem sobie jak leży mi razer deathadder to mogę powiedzieć że niemal idealnie!

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Jak możesz dać powyżej 100zł to g400 jest świetnym wyborem. Jeśli chcesz dać mniej niż 100zł i nadal mieć fajną mysz to polecam tą, której sam używam aktualnie, a mianowicie X-Luca, nadaje się do chwytu palm grip i claw grip (sam używam taki i taki), jest bardzo wygodna i wygląda też nie najgorzej + gratis masz podkładkę a pisałeś, że nie posiadasz.

Edytowane przez Arekabat
Link to post
Share on other sites

Właśnie czytałem opinie o tej myszy-jako jedna z lepszych do 100zł(g400).Ale trochę nie podoba mi się jej wykonanie oraz brak np.gumowych elementów po bokach myszki.Wpadłem jeszcze na jedną ciekawą mysz-Tracer Sniper-to akurat się bardzo podoba do tego dużo dodatkowych przycisków na plus oraz gumowany materiał po boku,mimo iż producent nie należy do ,,najlepszych'' to ta mysz z tego co czytałem posiada sensor Avago 9500.Czy warto ją zakupić?

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Hmmm ciekawy temat - ( dość zrozumiały ) aż dziw że mod się nie doczepił. To się dysgramatyka zwie czy coś???

O co ci chodzi kolego?Normalny temat jak inny-ale widzę że szukasz problemu zamiast pomóc mi go rozwiązać.

Proszę tylko o radę użytkowników-czy warto zmienić moją obecną myszkę na lepszą i czy będzie to warte ,oraz jaka będzie najlepsza do gier typu fps-gdzie zależy mi na precyzji.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79
Tak się zastawiałem czy jeżeli zakupie podkładkę - A4Tech X7-500MP to poprawi się ślizganie myszy?

 

Po pierwsze pisz w normalnym języku - trzeba się nieźle starać, aby dokładnie zrozumieć w czym rzecz, a teraz wróćmy do pytania...

 

Odpowiedź - Tak pod warunkiem, że ślizgacze w muszce będą sprawne.

Koszt ślizgaczy ~5zł, koszt nowej takiej mychy ~30zł -- wybierz sam ;)

 

 

czy warto zmienić moją obecną myszkę na lepszą

 

Tamta z tego co piszesz ma już swoje za sobą -- myślę, że z nowej do podanej kwoty będziesz zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze pisz w normalnym języku - trzeba się nieźle starać, aby dokładnie zrozumieć w czym rzecz, a teraz wróćmy do pytania...

 

Odpowiedź - Tak pod warunkiem, że ślizgacze w muszce będą sprawne.

Koszt ślizgaczy ~5zł, koszt nowej takiej mychy ~30zł -- wybierz sam ;)

 

 

 

Tamta z tego co piszesz ma już swoje za sobą -- myślę, że z nowej do podanej kwoty będziesz zadowolony.

A czy od siebie jesteś coś w stanie polecić do 100zł-jako myszka do gier typu-fps?Zależy mi też na wygodzie.

Link to post
Share on other sites

 

 

gumowych elementów po bokach myszki

Tej myszce gumowe elementy nie są potrzebne (mysz pewnie się trzyma), ale w takim DA bardzo by się przydały... 

 

A czy od siebie jesteś coś w stanie polecić do 100zł-jako myszka do gier typu-fps?Zależy mi też na wygodzie.

Wszystko już masz podane...

Link to post
Share on other sites

X-Luca jest jak najbardziej do dostania w Polsce, jest jeden sprzedawca na allegro, który zajmuje się sprzedażą jej tylko aktualnie nie ma wystawionej (skończyła się aukcja). Wystarczy poczekać lub skontaktować się z owym sprzedawcą.

Edytowane przez Arekabat
Link to post
Share on other sites

@Arekabat-a pamiętasz może nick tego sprzedawcy?Byłbym bardzo wdzięczny za info.

Chciałem jeszcze dodać-że zauwazyłem -gdy normalnie użytkuję myszke to trzymam ją w chwycie - PALM GRIP a gdy gram ręka układa mi się sama do CLAW GRIP-może to dlatego że jest dosyć duża?

Link to post
Share on other sites

 

 

Wystarczy poczekać lub skontaktować się z owym sprzedawcą.

Podobno za 2-3 tygodnie myszki znowu się pojawią.

 

 

czy może znajdzie się coś lepszego do ostatecznego max 120zł?

Dla nie niektórych nie ma już nic lepszego niż te myszy :rotfl: 

Pod palma zostają Ci te dwie myszki, chyba, że chcesz kombinować z laserowymi typu Tracer Sniper, Sharkoon Drakonia, Zalman ZM-GM1

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

najprościej i w skrócie rzecz ujmując laser jest twardy, sprawia wrażenie bardzo precyzyjnego, optyk miękki, dokładny ale daje poczucie swobody lecz zdarzają się wyjątki i czasem ktoś skalibruje laser, że w działaniu czuje się go jak optyka ;D. Oczywiście laser laserowi nie równy i optyk optykowi ;). Reasumując w grach przy niskich dpi przyjemniej się gra na optyku, przy wysokich dpi na laserz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Chciałem trochę odświeżyć,szukałem używek razera deathaddera ale większość to często podróbki.

Teraz już wiem czego chce -po prostu szukam myszki do 150zł do claw gripa.Bardzo zależy mi aby mysz była na kształt takiego razera deathaddera,ponieważ ostatnio byłem w saturnie,sprawdziłem kilka myszek i najbardziej leżą mi takie na kształt razera deathaddera-czyli w miarę długa i wąska na środku.Ale widzę że większość myszek ma jakieś dziwne kształty-wyprofilowane.Czy znajdę taką myszkę na kształt razera deathaddera do 150zł?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...