Skocz do zawartości

Słuchawki gaming [7.1 , 5.1] do 350zł.


Recommended Posts

Witam.
Poszukuje słuchawek do 350zł z systemem 5.1 lub 7.1. Mialem g930, pekly mi i raczej juz do logitechow nie wroce.... najlepiej nowe, ale na uzywki tez patrze jak najbardziej.

Jeden z uzytkownikow forum podpwoeidział tak: 
 

Cytuj

karta creative'a - byle jaki X-Fi + sl681 i te wszystkie gejmingowe gówna 213279846312.1 dostają po du**e

Nie wiem, prosze o pomoc http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif 

 

dodam, ze z microfonem :)

Edytowane przez Pirzu
Link to post
Share on other sites

no bo taka prawda. Ewentualnie xonar dg+Superlux hd 668B.Mają większą scene i grają troche neutralniej, ewentualnie zamiast xonara cos od creative.

 

681+ uzywka od creativa to jest dobry zestawik za 150-170 zł. Jak masz 350 to jeszcze poczekaj na opinie. Może jest lepsza alternatywa od tego i tego co podałem. 

Link to post
Share on other sites
Mowicie to ze swojej autopsji czy z dosiwwadczenia na forum i jak wiekszosc osob pisze ( w wiekszosci przyapdkow tka jest, wiec pytam tylko :) ) .?

 

 

Patryzlem na te karty... X-Fi jest dużo, a ja znawcą nie jestem. 

http://www.ceneo.pl/1627844 ta mnie interesuje ale nie wiem czy w ogole w gre wchodzi, interesuje bo zewnetrzna jest :)

 

http://www.ceneo.pl/353901 Wam chodzi pewno o tą ?

 

Rozgladajac sie na alledrogo wyszukałem takie oferty:

 







Edytowane przez Pirzu
Link to post
Share on other sites

Ja z doświadczenia na forum. kolega z forum raczej z autopsji. Xfi- titanium/extreme gamer/extreme music . Te najlepiej. Te Fatal1ty etc to tez sygnowane dla graczy więc nie wiem czy to nie bajer, musi sie ktoś wypowiedzieć.

 

z tego co wiem Superlux hd 668b + xonar DG sie dobrze zgrywaja. a co do creative to szukalbym bardziej uzywek po aukcjach ;) wyjdzie taniej.

Link to post
Share on other sites

Szczerze nie wiem jak z zewnetrznymi kartami od creative. A czemu akurat taka Cie interesuje ? Cena jest takich układów zawsze większa troche w stosunku do możliwości ze względu na ich mobilność. Jest dużo zewnętrznych daców ale te sensowne są zazwyczaj dość drogie.

 

Radze Ci sie zdecydować na słuchawki i założyć temat odnośnie karty do danych słuchawek, to może więcej ludzi Ci odpisze.

 

Ten Creative zbiera dobre opinie ale lepiej usłyszeć od kogoś kto sie zna z forum.

Link to post
Share on other sites

moje propozycje to:

 

Superlux HD681 + X-FI Gamer / Music

Superlxu HD681 EVO=Xonar DX/D1

 

na tych zestawach ładnie sobie pograsz .Xi-fi na usb, to cienka karta, w sumie tylko do grania się nadaje, a nawet tam jakością dzwięku nie błyszczy.

Link to post
Share on other sites

Dla potomnych.

 

Ta karta:

http://www.guru3d.com/miraserver/images/news/2008//hires_sb_xfi_Titanium.jpg

 

Z punktu widzenia a raczej słuchania przez jej użytkownika, nie różni się niczym od tej:

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/news/200809/creative_xfi_titanium_lp_1.jpg

 

 

Główna różnica to obudowa i możliwość podłączenia dodatkowego przedniego panelu. Jeżeli nie ma go w komplecie z kartą to zakup jest kompletnie nie opłacalny. Bo dokładać 100-150zł do plastikowej obudowy, której i tak nie widać to moim zdaniem bez sens.

 

Poza tym wersje X-Fi na PCI-E grają lepiej od swoich odpowiedników na PCI.

 

SB0880 a więc bardzo dobrze brzmiącą kartę, która oferuje prawie pełną funkcjonalność X-Fi można dostać za 80-90zł. Do SL 681 będzie pasować.

Link to post
Share on other sites

 

 

Mowicie to ze swojej autopsji czy z dosiwwadczenia na forum i jak wiekszosc osob pisze ( w wiekszosci przyapdkow tka jest, wiec pytam tylko :) ) .?

 

Całkowicie na poważnie i z własnej (smutnej) autopsji - dwa head sety dla graczy w przeszłości mi się przytrafiły - podzielam opinię wszystkich innych wyżej wypowiadających się, o wyższości dobrego stereo w pozycjonowaniu (i ogólnie) nad headsetami.

 

Co do mikrofonu - też posiadam Zalmana Mic1 - i można poustawiać wszystko sobie we windzie tak, że albo będziesz słyszał jak ptak ćwierka za oknem (w słuchawkach, którę odetną cię od zew dźwięków), albo normalnie, że będzie słychać tylko to co mówisz - normalnie, głośno i wyraźnie. Niczego innego nie potrzeba.

Link to post
Share on other sites

Plus jak kupisz mikrofon to pamiętaj że musisz mieć kompa pod uziemionym gniazdkiem, inaczej będzie dźwięk "buczał" Ja ostatnio zmieniałem gniazdko tylko żeby tego nie mieć bo uniemożliwia to spokojne użytkowanie 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...