Skocz do zawartości

9800 GT co o niej sądzicie H-E-L-P (QUANTINUM)


Recommended Posts

9800gt hmm zastanawiałem się przy kupnie mojego pc między Gaiward 9800gt a Gigabyte HD4850 i wybrałem 9800gt i wcale nie żałuje kumpel ma HD4850 i ciągle na nią narzeka :lol: wkrótce on też tego Radka wymieni na 9800gt lub 9800gtx+ szczerze Gaiwarda GS 1GB 9800GT!!! :P

Link to post
Share on other sites

9800gt hmm zastanawiałem się przy kupnie mojego pc między Gaiward 9800gt a Gigabyte HD4850 i wybrałem 9800gt i wcale nie żałuje kumpel ma HD4850 i ciągle na nią narzeka :lol: wkrótce on też tego Radka wymieni na 9800gt lub 9800gtx+ szczerze Gaiwarda GS 1GB 9800GT!!! :P

Jeżeli wymieni 4850 na 9800GT to nie obrażając kolegi jest najgłupszą osobą o jakiej przyszło mi słyszeć. To tak, jak ja bym wymienił swojego 4870 na 9800GTX :shock:

 

Do autora tematu. Lepiej dołóż te 50 czy 70zł i weź 4850. Znacznie wydajniejsza od 9800GT :lol:

Link to post
Share on other sites

Kolega narzekał na sterowniki i na małą ilość klatek w gta IV z resztą tylko w tę grę gra wiec wybrał jednak 9800gtx+ a w przyszłości dołoży sobie taką drugą i będzie gites.Ja sam nie jestem zwolennikiem ATI dla mnie to porostu jest G.... nie firma.

Link to post
Share on other sites

Kolega narzekał na sterowniki i na małą ilość klatek w gta IV z resztą tylko w tę grę gra wiec wybrał jednak 9800gtx+ a w przyszłości dołoży sobie taką drugą i będzie gites.Ja sam nie jestem zwolennikiem ATI dla mnie to porostu jest G.... nie firma.

ATI to dla ciebie gó**o, a ty jesteś dla mnie fanboyem. Bo mając do wyboru 4850 i 9800GT trzeba być prawdziwy frajerem żeby wziąć tą drugą :lol: I jakoś ja nie mam problemów z ilością klatek na sekundę na moim 4870, więc nie wiem do czego pijesz :P

Link to post
Share on other sites

Racja procek, niech sobie kupi chłop 9800 gt skoro jest ograniczony i zamknięty na sugestie innych, a najlepiej niech nie zakłada postów na tym forum. Nigdy nie zrozumiem sympatii dla danego producenta CPU czy GPU, co za różnica jaki to ma procesor, ważne żeby grafa była wydajna, stabilna i cicha.

Link to post
Share on other sites

duza roznica jest miedzi 4850-70??i jaka roznica cenowa

???

i czy wogle ten procek(e5200) nie bedzie jej spowalnial??

Różnica w wydajności spora, nawet bardzo. Różnica w cenie też dosyć spora bo wacha się od 300 do 550zł. Jednak warto za taką wydajność zapłacić. Żeby 4870 w pełni wykorzystał swój potencjał na dwurdzeniowym procku, trzeba podkręcić conajmniej do 3.8 - 4.0GHz. Co do 4850 to jakieś 3.3-3.5GHz wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Kolega narzekał na sterowniki i na małą ilość klatek w gta IV z resztą tylko w tę grę gra wiec wybrał jednak 9800gtx+ a w przyszłości dołoży sobie taką drugą i będzie gites.Ja sam nie jestem zwolennikiem ATI dla mnie to porostu jest G.... nie firma.

ATI to dla ciebie gó**o, a ty jesteś dla mnie fanboyem. Bo mając do wyboru 4850 i 9800GT trzeba być prawdziwy frajerem żeby wziąć tą drugą :lol: I jakoś ja nie mam problemów z ilością klatek na sekundę na moim 4870, więc nie wiem do czego pijesz :P

No właśnie ty masz 4870 wiec to robi wielką różnice.

Link to post
Share on other sites

Racja procek, niech sobie kupi chłop 9800 gt skoro jest ograniczony i zamknięty na sugestie innych, a najlepiej niech nie zakłada postów na tym forum. Nigdy nie zrozumiem sympatii dla danego producenta CPU czy GPU, co za różnica jaki to ma procesor, ważne żeby grafa była wydajna, stabilna i cicha.

Player jak by nie było różnic między wydajnością Procków Amd i intela a także różnic między NVidia a Ati to nie było by tylu testow i pytań co kupić więc tu się ostro mylisz.!!!

Link to post
Share on other sites

To jeśli Intel i Nvidia są the best jeśli chodzi o wydajność to czemu ktokolwiek kupuje produkty AMD/ATI?

 

Odpowiedź: Bo mają lepszy stosunek wydajność / cena.

Bynajmniej ludzie których ja znam a a także wiele ludzi na forach w ogule nie patrzy na Amd bo po co to są same shity (nie wiem jak te nowe Phenomy) Bo jaki jest sens kupić np:X3 8450 gdy w tej cenie można mieć E5200 i o wiele wyższą wydajność.Ale cóż każdy może mieć swoje zdanie wiec skończmy tę dyskusję. :lol:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...