Skocz do zawartości

League of legends fps


Recommended Posts

Witam

 

Czy to normalne że ze sprzętem z mojej sygnaturki w league of legends wcale nie najwyższych detalach mam spadki fps w teamfightach do 45-48 ? Normalnie mam 60 ale w teamfigcie jak spada do tych 45 to czuc to i nie jest to przyjemne . Da sie cos z tym zrobic ? Proszę o pomoc 

Link to post
Share on other sites

Na pewno nie jest normalne. Na najwyższych to ja tyle miałem z e8500 na 3.6 Ghz i GTX 280. Skoro nie opcja benchmark to obstawiam za dużo programów w tle. Zapodaj może screena z programu CCleaner z zakładek autostart oraz zaplanowane zadania lub jeżeli znasz się to ogarnij aplikacje sam. Jeżeli nie to, to mi na myśl przychodzą jeszcze temperatury sprzętu ale nie wybiegajmy w przyszłość.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź te programy jeżeli tego nie zrobiłeś, z dzisiejszymi wbudowanymi reklamami to często instaluje się jakieś badziewie mimowolnie. Teraz to mam już zagadkę ... Postaraj się zaktualizować sterowniki jak polecił kolega wyżej. Jeżeli format był niedawno to możliwe, że coś ominąłeś i skutkiem jest taki FPS:

 

1.DirectX

2. Microsoft Redistributable

3. Grafika

4. Chipset płyty głównej

Link to post
Share on other sites

Ale ja mialem tak samo przez caly rok . Rok temu tez pisalem tematy podobne i nikt mi nie pomogl . Chipset od plyty to sa sterowniki do karty graficznej wiec odpada . Stery mam 13.6 beta i zainstaluje tego directa i redistrubutable

Link to post
Share on other sites

Jeżeli stawiasz wszystko od nowa - OS, stery, grę, opcje i nadal nie pomaga to wina leży po stronie sprzętu. Lub sterów jeżeli coś źle robisz. Może to zasilacz ? Daj mi chwilę to go sprawdzę.

 

EDIT@: Chyba mam:

 

http://obrazki.elektroda.pl/5672952400_1308021134.jpg

 

Tabliczka jasno rzecze, że nie więcej niż 396 W na obydwie linie 12V (ładne mi 500W haha).

 

http://www.ceneo.pl/7706898#tab=spec - procesor ma TDP 95W plus OC (nie wiem dokładnie ile podskoczy)

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_6850_-_test_4_kart-3547/strona/12786.html - Gigabyte HD 6850 1GB WF 775/1000 - pobór mocy 320W całej platformy, a robione na podkręconym 130W potworku

 

Zakładając, że Twoje dodatkowe OC tej karty równoważy OC i7 oraz naturalną różnicę między tymi dwoma procesorami i dodając do tego degradację zasilacza... Myślę, że to awaryjny zasilacz i może się nie wyrabiać.

Odsyłam chociażby do jednej z opinii: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2018484.html.

 

Więc jeżeli żadne inne rozwiązanie nie nadejdzie zmieniłbym zasilacz

Edytowane przez sfinksu21
Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia, popytaj bardziej doświadczonych użytkowników. Ale na pewno zmieniłbym ten zasilacz ogólnie, a i wydaje mi się że może powodować problem ze spadkiem FPS'ów w LoL'u. Na Neverwintera też narzekałeś - wszystko co mocno korzysta z CPU :) I jest niezoptymalizowane 

Link to post
Share on other sites

Zasilacz tu duzo nie ma do gadania, ja mam u siebie 400 W od fortrona i nigdy mu nie brakowalo mocy mimo ze mam lepszy sprzet. Moze usun Lola i zainstaluj ponownie albo zacznij grac w dote 2 :D. Sprawdz cool&quiet ale watpie lub odkrec proca i gpu na oryginalne takty(mam  na mysli OC) i sprawdz czy bedzie ok.

Edytowane przez Aress
Link to post
Share on other sites

Na moim sprzęcie działa idealnie w 60fps,prxy włączonej synchronizacji. Jedynie na aramie mam czasem dropy do 50fps,ale taka optymalizacja mapy.

Więc raczej to wina software, Adobe Air masz?

Link to post
Share on other sites

Aress i Salem. Fortron to Forton i jest dobry ale Forton iArena... Wystarczy sobie przypomnieć układy Arena. To jest gó**o jako Carbon czy cokolwiek ninego. Obstawiam zasilacz ale można jeszcze jutro usiąść i poinstalować stery od początku

Link to post
Share on other sites

Jestem kolegą autora tematu i znam problem, w takim razie skoro to wina zasilacza to czemu BF3 chodzi mu normalnie bez problemów.Kolega wymienił wszystko poza obudową i ja nie mam pojęcia jak to się dzieje ale z "lolem" u niego są największe problemy, no i jeszcze neverwinter ale to już raczej wina optymalizacji bo ja też miałem problemy. Ja już nie wiem czego to wina... Czy dysk z serii WD green może mieć z tym coś wspólnego?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...