Skocz do zawartości

Nowa karta pod Q6600 3.5GHz do 500zł


Recommended Posts

nie mogę się doczekać przyszłego roku, jak GPU przełożysz do mocniejszego kompa, wyjaśnią się Nasze wątpliwości :)

Pozdrawiam

ty tak na serio? że niby q6600 @ 3,5 GHz ma ograniczać hd7790?  :rotfl:

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
ty tak na serio? że niby q6600 @ 3,5 GHz ma ograniczać hd7790? :rotfl:

następny.. który nie potrafi swoich teorii uzasadnić, pożyjemy zobaczymy..

a w tym czasie zachęcam do przejrzenia tych wątków (trochę pogrzebałem za podobnymi konfiguracjami i patrzcie co znalazłem)

http://peb.pl/podkrecanie-i-overclocking/1319208-krecenie-q6600-do-hd7770.html

http://www.tomshardware.co.uk/forum/388400-33-video-lagging-problem-hd7770-q6600

 

w ostatnim, dwóch kolesi ewidentnie wskazuje, że po przesiadce na nową platformę zaobserwowali wzrost wydajności w grach

http://hardforum.com/showthread.php?t=1757939

Edytowane przez Cleaner_1980
Link to post
Share on other sites

Jak do słupa.. Oczywiście , że z lepszym prockiem byłoby wydajniej. Chodzi nam o to po prostu , że tragedii nie będzie i kupno karty do tego CPU jest najlepszym rozwiązaniem przy tym budżecie.

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites
Jak do słupa.. Oczywiście , że z lepszym prockiem byłoby wydajniej.

ale Wy manipulujecie faktami.. wcześniej perorowaliście, że żadna z tych kart nie zadławi Quada, Tommy był gotów na pojedynek iść w obronie wydajności Q6600 w tandemie z 7850

A tutaj kilku użytkowników otwarcie pisze, że słabsza karta (HD7770) nie jest wykorzystywana na 100% wbrew błyskotliwemu komentarzowi @k0chan

i tutaj dochodzimy do problemu czy konieczne było kupowanie karty za 500 zł do starego komputera.

Autor kupił nową kartę za 500 zł i jest po temacie, jak miał pieniądze to będzie zadowolony ze wzrostu wydajności w stosunku do poprzedniej konfiguracji.

@R-Koniu

Twierdzisz, że  było to najlepsze rozwiązanie mimo, że wystarczyłaby karta tańsza, a 200 zł można było przeznaczyć na inny cel

 

Chciałbym, Wam uświadomić, że nie dla wszystkich musi to być optymalne rozwiązanie, w przyszłości ktoś inny może zapragnąć skorzystać z porad poruszonych na forum

 

Prawda jest taka, że nie jesteście zainteresowani faktami, ale durną sprzeczką, do bani z takimi poradami.

Ja podaję inny punkt widzenia, a Wy gotowi oczy wykłuć za brak jednomyślności, bez żadnej refleksji nad ideą tych porad.

 

Edytowane przez Cleaner_1980
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Tommy był gotów na pojedynek iść w obronie wydajności Q6600 w tandemie z 7850

 

poszperaj trochę po forum to znajdziesz moje gdzieś testy sprzed ponad roku  q6600 z gtx 480 a ta jest wydajniejsza od 7850...

A kończąc już tą dyskusję napisze - ZAWSZE DO GIER BĘDZIE LEPIEJ MIEĆ MOCNIEJSZĄ KARTĘ NIŻ CO INNEGO W BUDZIE... Więc autor tak zrobił - zostawił quada i zainwestował w dobrą kartę

 

END

Link to post
Share on other sites

Zainstalowałem stery 13.6 beta i jakiś kipisz się zrobił, w OCCT 12fpsów. Ściągnąłem 13.4 i jest normalnie, narazie sprawdziłem tylko Battlefielda 3, na ultra działa płynnie. Martwi mnie to że dwa razy ekran zgasł na 2-3 sekundy a potem informacja że sterownik AMD odzyskał sprawnośc itp. ;/

 

 

Edit:

Crysis 3 na średnich chodzi pięknie, wcześniej nawet odpalić nie mogłem więc jestem zadowolony :D

Edytowane przez qpczyk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...