Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

dopadł mojego PC pewien problem  a o to i on: http://www.youtube.com/watch?v=6zhCjp3hVYI

Sądzę że to grafika z rok temu artefakty czasami pojawiały się, lecz od tamtej pory wcale. Dziś był frezz zaraz po uruchomieniu komputera zdążyłem wejść w przeglądarkę tylko. Po resecie to co na filmiku. W tryb awaryjny da się wejść lecz są niebieskie paski na ekranie,

Specyfikacja:

Proc:Amd Athlon 4000+

Grafa: Gf 8500 GT

Ramy:  to goodram jak dobrze pamiętam.

płyta główna: Asus m2n-mx

Zasilacz : Tracer 400w (wiem że bomba lecz chodzi już 4.5 roku bez żadnych awarii napięcia sprawdzałem kiedyś wcześniej).

Jeśli czegoś zapomniałem to piszcie.

Link to post
Share on other sites

2. Jak masz jeszcze woltomierz to zmierz jeszcze raz 12V na pci-e, atx i jak coś to na EPS także. Zmierz 12,5,3.3V Tak dla pewności.

Woltomierzu nie mam spalił się aż dym poleciała (dać ojcu w ręce :P).

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-naprawic-karte-graficzna-nvidia-w-piekarniku  chyba tak zrobię jeśli będzie działa po piekarniku to zakupie pastę i się założy wentylator dopiero.

 

Ps.

Jaką najlepszą grafę wcisnę do tego żeby nie zmieniać zasilacza(wiem bomba :P), Myślałem coś pokroju 9600 - 9800.

Edytowane przez krzysiek098
Link to post
Share on other sites

Po taniości to piecz ją :) 7300GT chodzi po takim zapiegu już prawie rok, piekłem jeszcze 8800GTX i też działa do tej pory. Ja piekłem 9min w 200st., wsyzstkie kondensatory i palstikowe elementy owinięte folią aluminową oczywiście.

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Panowie mała poprawka:

Zasilacz to  Modecom feel (co nie zmienia że to bomba 400W).

I jeszcze jedno grafika nie ma osobnego zasilania aby ją sprawdzić z samym zasilaczem. I tu jest moje pytanie jak już zrobię wypiek to jakie jest prawdopodobieństwo że mi walnie płyta główna?

Link to post
Share on other sites

No a jak :) UPłyta może sie splić gdy przesadzis zi złączą sie luty pod rdzeniem, mi się tak stało ale zasilacz szybko odciął zasilanie bo mam amrkowy i ostało się na spalonej karcie :)

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...