Skocz do zawartości

Xperia T effendiego


Recommended Posts

 

 

Coś zmieniałeś? Rom/kernel/cokolwiek mieszane w sofcie?

Wgrałem sobie full stock rom, root oraz kilka aplikacji wywaliłem przy użyciu Titanium Backup. Nic poza tym. Chyba wgram najnowszy stock bo wyszedł update. Może znowu mu się polepszy. Xperia SP.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To jaki panowie w końcu będzie najlepszy program do usuwania tych apek ? Ten "Korzeń" ? Bo mi tak wszystko elegancko teraz w końcu śmiga, że nie chcę już od nowa po raz kolejny instalować i konfigurować go... ;)


Jakieś inne programy możecie polecić, do zabawy przy pomocy roota ?

Link to post
Share on other sites

Do usuwania ja używałem Korzenia, ale ostatnio używam Rom Toolboxa, bo kupiłem w promocji pełną wersję, to co se będę żałował. Działa podobnie. W zasadzie bez różnicy, czego użyjesz. Titanium Backup też powinno dać radę. Poza tym, pobierz sobie NoFrills CPU Control, albo Rom Toolbox i w zakładce cpu dodaj sobie profile. Ew. możesz kupić Set CPU i ustawić profile CPU dla konkretnych aplikacji (jeśli to kupisz, sprawdź szybko czy działa, bo u mnie na Xperia S nie zmieniało w apce profilu). Oprócz tego być może Twój kernel obsługuje oc GPU, więc zobacz sobie Trickster Mod App. Obowiązkowo Seeder. I z custom kernelem nie używaj task killerów, bo kernel jest lepiej ustawiony pod zarządzanie pamięcią.

Link to post
Share on other sites

Plik ftf tworzysz przy aktualizacji telefonu i to jest czysty system, potem pozostaje już tylko backup w recovery - zachowuje apki, dane, ustawienia, tak jakby obraz aktualnego systemu  danymi. Masz w recovery w Backup bodajże (bo masz z tego, co pamiętam TWRP).

Link to post
Share on other sites

Prawie wszystko ;)

Smart Connect jak nie korzystasz to można bez problemu

pomoc techniczna

centrum aktualizacji jeżeli nie korzystasz z OTA

G+

zdjęcia usuną się razem z G+

Google to jest ta wyszukiwarka Google Now i widget z paskiem. Jak nie korzystasz to śmiało usuwaj bo potrafi ciągnąć prąd w tle.

Wyszukiwanie głosowe usunie się razem z Google Now

Hangouts

Timescape to są te widgety społecznościowe od sony, ja to zawsze usuwałem

Ustawienia Google muszą zostać

Xperia link jak nie używasz to też się nie przyda

PLAY, jakbyś nie znalazł to się nazywa stk.apk, też niepotrzebne

Uwagi można usunąć

Pobrane pliki muszą zostać

Kopia zapasowa już bym zostawił chociaż i tak nic się nie stanie jak usuniesz.

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Z Antutu miałem podobny problem na Neo V po OC na 1.8GHz. Załączał się Throttling CPU z powodu przegrzania. Wizyta w zamrażarce podniosła wynik o 1.5k.

Sprawdzane na 20 przebiegach. 10 free to air, 10 w zamrażarce. Wynik uśredniony. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...