Skocz do zawartości

Zasilacz EVGA SuperNova


Recommended Posts

Zastanawiam się nad przyszłościowym zasilaczem, interesuje mnie EVGA SuperNova 1000 G2 lub nex 750G.

 

Zasilacz aktualnie by służył słabej platformie (gt240, pentium G860) za rok haswell-e, jakiś gtx 870.

 

Do zasilacza będzie podpięte trochę rzeczy ponieważ zestaw będzie z chłodzeniem wodnym + kilkanaście wentylatorów.

 

Powodem dla którego chce kupić zasilacz w tym okresie to możliwość zmierzenia mi odległości na potencjalną chłodnicę oraz zasilanie słabszego PC.

 

Nie chcę dużo przepłacać na zasilacz, szczególnie jestem zainteresowany 750 watowym ze względu na dużą dostępność w polsce oraz tanią cene.

 

Taki zasilacz podoła?

Link to post
Share on other sites

Testowałem tego EVGA  jego wysoka cena nie pomaga w ogóle w osiąganiu wysokiej wydajności.Konkurencja oferuje produkty oparte na bardziej zaawansowanych platformach a także EVGA jest dosyć słyszalny

EVGA, wszystko ladnie,ale glosny wentylator i  stabilnością nie powala, dlatego taka cena.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja miałem 650-tke z tego co pamiętam,

Wujowa regulacja napięcia na wszystkich szynach z wyjątkiem 5V
 Głośny wentylator (z dużą prędkością)

Ale są japońskie czapki :P
, które  zapewniają bardzo dobre tłumienie tętnień na wszystkich szynach, regulacja napięcia jest daleko od doskonałości, EVGA chce utrzymać koszty na jak najniższym poziomie, zeby zapewnić jednostkę w dobrej cenie, ale cena jest nadal zbyt wysoka w stosunku do tego PSU co ma do zaoferowania. O dziwo, jego EU cena wygląda dobrze w porównaniu do konkurencji, ale sprzęt jest znacznie tańszy w USA, a konkurencja w Ameryce jest słaba i tym zyskają

Edytowane przez 06radcho
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Zasilacz aktualnie by służył słabej platformie (gt240, pentium G860) za rok haswell-e, jakiś gtx 870.

 

za rok zasilacze się zmienią , wtedy napisz temat i coś dobierzemy może akurat bd coś tanszego a lepszego , według mnie kupno teraz takiego mocnego zasilacza żeby włożyć w przyszłości mocny sprzęt mija się z celem.    

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam w jednostce która czeka ma mobo+cpu qolteca 460W ale liczyłem, że włożę do głównego komputera już zasilacz na kilka lat. W takim razie dziękuję, jakoś wymierzę +/- grubość zasilacza który miałby się tam znajdować aby zmieścić chłodnicę. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...