Skocz do zawartości

Alternatywa dla HTC Desire hd


Recommended Posts

Witam otóż zamierzam kupić sobie smartfona z allegro. Mój budżet to 400 zł i więcej nie mam zamiaru wydawać. Interesuje mnie telefon z rozdzielczością ekranu 4.3 cala. Jak na razie HTC Desire hd

 spełnia te wymaganie ale zastanawiam się czy jest lepsza opcja. W sensie wydajność funkcjonalność itp. Byłbym wdzięczny za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

ok zakładając że benchamrki nie są miarodajne to sensowność tytułu tej witryny szlak trafił. skoro benchmark.pl   w głównej mierze używa benchmarków (nawet mierzenie fpsów w grach to też swego rodzaju  benchmark) to w zasadzie nie ma obiektywnego sposobu na ocenienie który podzespół jest wydajniejszy. Ale wracając do tematu. Czyli jeżeli nie ufasz benchmarkom to jedyna opcja porównania telefonów jest twoja własna ocena jako użytkownik zakładając że miałeś oba telefony w ręku. Ale i tak zawsze twoja ocena będzie subiektywna, bo każdy ma inne gusta kture mu odpowiadają.

Edytowane przez radas210
Link to post
Share on other sites

Miałem Desire HD 2 lata - różne cuda z nim robiłem i wiem co ten telefon potrafi jak mu się wgra nowy rom. Zresztą zobacz moje ostatnie posty - wrzucałem filmik jak jeszcze go miałem.

Link to post
Share on other sites

Napisze tak DHD jest całkowicie wystarczalny do wszystkiego sam go kupiłem i czekam na dostawe :D Przeglądnąłem chyba około pół tysiąca postów na ten temat :) zastanawiałem sie nad htc sensation ale trzeba dac 600-700 za nówkę ja za DHD nowy dałem 470 zł za taką cene!!?? "telefon zupełnie do wszystkiego"  tylko ze ta bateria mnie troche irytuje 1230mAh smiech na sali:D sensation jest troche lepszy od DHD najbardziej sie skupiłem na procku bo ma az dwa rdzenie a DHD ma wiadomo tylko jeden czym więcej bajerów tym więcej bateri je :/ dlatego nawet przy tym 1230mAh (DHD) przy delikatnym używaniu telefonu tam 40 min. słuchania muzyki troche grania , rozmów , internetu itp. to wytrzymałość bateri wacha się w przedziale 1-1,5 dnia tylko że takie osiągi są na nowej bateri i po formacie    

 

Temat zaczerpnięty z XDA [KLIK].

Oryginalny artykuł został zaczerpnięty z działu poświęconego telefonowi HTC EVO 4G (niemalze blizniaczy telefon Desire HD). Podobno ludzie skarżyli się na żywotność baterii i nękając producenta w odpowiedzi od samego HTC otrzymali takową instrukcję:
 

 
1) WŁĄCZ urządzenie i podłącz do ładowarki przez 8 h albo i dłużej.
2) Odłącz urządzenie i je WYŁĄCZ następnie z powrotem podepnij pod ładowarkę (bez włączania urządzenia) i ładuj przez kolejną godzinę.
3) Odłącz urządzenie i WŁĄCZ je, poczekaj 2 minuty, a następnie znowu WYŁĄCZ i podepnij znowu do ładowarki na następną godzinę. 

Żywotność Twojej baterii powinna się podwoić. Testowaliśmy to na naszych urządzeniach oraz urządzeniach innych, którzy zauważyli znaczącą poprawę żywotności baterii.

Cały zabieg wykonujemy TYLKO RAZ na samym początku używania telefonu (baterii)

  :/  ale jeszcze raz napisze za taką cene i wydajność nie ma co sie zastanawiać :D

Edytowane przez nadupcator101
Link to post
Share on other sites

Bateria nie podwoi swojej żywotności, prawdopodobnie to placebo, ale czemu nie spróbować? :) Potem tez można skalibrowac baterię, ale to daje cos dopiero przy zmianie romu.

Link to post
Share on other sites

Reasumując jeśli sie nie jest hardcorowym graczem i zapalencem na necie to bateria nawet trzyma (2 dni DHD)  tak piszą posiadacze bo jeszcze oczekuje na prezencik :D ale telefonik warty swojej uwagi naprawde bo tez mialem dużo dylematów i postawiłem karte na DHD dobry telefonik w dobrej cenie tylko ta bateria go oczernia :/ są jeszcze te zamienniki z andidy i mugen ale jak juz miałbym kupowac jakis zamiennik to raczej z mugen są lepsze opinie na ich temat ale aktualnie nie moge sie za dużo wypowiadać bo tak jak napisałem jeszcze go nie posiadam ale polecam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...