Skocz do zawartości

Chłodzenie na PII x4 965 BE do obudowy CM K350


Recommended Posts

Witam, szukam jakiegoś niedrogiego, dobrego i niewielkiego chłodzenia do tego procesora i tej obudowy.

Do wydania mam do 200zł, zależy mi na tym aby na tym chłodzeniu zrobić O/C

do tej pory myślałem nad Grand Kama Cross ale nie wiem czy się nada.

Edytowane przez Golor
Link to post
Share on other sites

Twoja obudowa ma 200mm szerokości więc wejdzie do niej nawet: http://www.saturion.pl/product/167944/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Thermalright_HR_02_Macho_Black_White.html

Lub mniejsze i tańsze chłodzenie, do tego procka spokojnie wystarczy do max oc.:  http://www.kurtmedia.pl/product-pol-27127-SilentiumPC-Chlodzenie-CPU-Fortis-HE1225.html

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Polecacie tego Fortisa, czytałem ostatnio różne testy, opinie użytkowników i inne podobne, i dalej sądzę ze to sztucznie pompowana na polskich forach marka. Choć Fortis nie jest zły, to warto dopłacić do Zalmana CNPS10X lub Thermaltake Contack 29, choć nie wszędzie trzeba do nich dopłacać :)

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Maximum Compatibility

VGA card length: 315mm / 12.4 inch

CPU cooler height: 148.5mm / 5.8 inch

 

Jeśli wierzyć producentowi to żaden z tych chłodzeń co wymieniliście nie wejdzie do tej obudowy.

Napisz może pw do t.luka i zapytaj czy Macho 120 wejdzie - jeśli tak to spokojnie możesz go kupować(możesz też zapodać pastę MX-2).

Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony również polecę fortisa. Użytkuję go już kawałek czasu i pod względem temperatur jak za takie pieniądze mnie mile zaskakuje. Temp w spoczynku (średnia) 25-29°C, po długim graniu w bf3 czy planetside2 max zaobserwowana to 50°C (opieram się o wyniki z HWmonitor) czyli całkiem nieźle mając na uwadze, że procesor działa na 3.8 GHz.

Link to post
Share on other sites

Polecacie tego Fortisa, czytałem ostatnio różne testy, opinie użytkowników i inne podobne, i dalej sądzę ze to sztucznie pompowana na polskich forach marka. Choć Fortis nie jest zły, to warto dopłacić do Zalmana CNPS10X lub Thermaltake Contack 29, choć nie wszędzie trzeba do nich dopłacać :)

Dokładnie tak.

 

A jeżeli komuś się o głośność rozchodzi, to GELID Tranquillo rev.2 w normalnym użytkowaniu jest cichszy od Fortis'a przy minimalnie mniejszej wydajności. Cena jest podobna, bo ten GELID to koszt niecałych 120 zł.

Link to post
Share on other sites

AC Freezer 13 może, sprawdź sam wysokość.

 

Igorakowiec, z tego co napisałeś, to jest mniej wydajny, ale delikatnie cichszy, przy czym cena to około 120zł, no to niestety muszę zmartwić, gdyż FERA PRO za 100zł już do wyrwania :P

Fera za to i głośniejsza i mniej wydajna, ale to i tak dobry wybór w swojej cenie :)

Edytowane przez igorakowiec
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...