Skocz do zawartości

Assassin's Creed II PC [2010]


Recommended Posts

Hej!

 

Ponieważ nie widzę takowego tematu na forum, być może czas założyc i zacząc dyskusję :roll:. Co sądzicie o grze? O nowym DRMie UBISOFTu, o wydajności? Wyraźcie swoje zdanie. Oczywiscie przemilczymy fakt pirackich kopii i wypowiedzi osób które skrajnie będą do tego piractwa zbaczać.

 

Grę kupiłem w piątek w MM za 139zl (edycja biała z figurką Ezia), do tej pory bawiłem się w zwiedzanie miasta i doglądania różnych spraw pobocznych, dawkując sobie grę :>. Piekna grafika (duzo lepsza niz na screenach), płynna animacja i bardzo dobra klimatyczna muzyka jak narazie oczywiście. Nie doskwiera mi takze nowy DRM, chociaz wolałbym mieć możliwość gry offline... Może z któryms z nastepnych patchów?

 

Wyrazajcie swoje opinie na temat AC2, żale i smutki także mile widziane ;>. Jak trzeba bedzie to zrobie zdjecia figurki i screenshoty, moze niektorych przekonam do kupna :>.

Link to post
Share on other sites

Nie mogę odpowiadac za calosc gry, ale do 3h nie spotkałem się na moment z jakims nudnym albo powtórzonym zadaniem. Wszystko wydaje się nowe i ciekawe, jak bedzie dalej - zobaczymy.

 

Wg wszelkich recenzji zarówno prasy jak i uzytkownikow ta wade AC1 dało się wyeliminowac badz zatuszowac ogromem rzeczy jakie mozna w grze zrobic.

Link to post
Share on other sites

Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem tej gry, ale przedtem chciałbym wiedzieć czy nie kupię kota w worku :roll: Czytam więc opinię innych ludzi na temat tej gry. Swoją drogą ciekawią mnie jej wymagania techniczne. qrdel mógłbyś napisać na jakim sprzęcie ją odpaliłeś, w jakich detalach no i oczywiście jakie osiągi masz (fps) byłbym wdzięczny :P

Link to post
Share on other sites

x3 720 @ 3.0 ghz + 4gb ddr3 + 88GT niekrecony + 1mb łacze internetowe :>

Detale max, multisampling x8, bez vsynca 1680x1050 - najmniejszy fps jaki miałem to 29, srednio około 40. Podkrecenie procka do 3,4 sprawia ze gra nie spada nizej 40 klatek, takze daje radę. Gra warta świeczki ;D

Link to post
Share on other sites

No czyli wymagań nie ma dużych ja się zastanawiam nad kupnem ale nie mam kasy na razie. Jak pograsz coś dłużej daj znać czy nie nudzi tak jak pierwsza część.

 

A z tymi zabezpieczeniami to niezłe jaja. Ciekawe czy to naprawdę.

Link to post
Share on other sites

Jak narazie gra się przednio :P i tyle tu nowych nowosci ze głowa mała :D Mozna nawet własną willę prowadzić gdzie jest zbrojownia itp. Dzisiaj są drobne problemy z przeciązonymi serwerami, ale poki co nie ma tragedii...

Link to post
Share on other sites

Cięzko powiedziec ;) wiem tyle, ze sejwuje i na dysk i na serwerach ubi, oraz ze w momencie kiedy rozpoczynam jakąs misję, to gra potrafi zlagowac na chwilke (testowalem z p2p właczonym specjalnie, tak zeby polaczenie bylo max obciazone) - zapewne pobiera info na temat misji z serwera ubi, czy cos... :).

 

Dzisiaj był przez to nie lada problem :<

Link to post
Share on other sites

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7638709,Hackerzy_atakuja__Serwery_leza__W_Assassin_s_Creed.html

 

koniec imprezy dziękuje dobranoc... z waszych oryginałów tyle ;):):P:D:D:P:jupi::jupi::jupi: ...

Swoje uwagi na temat piractwa mozesz sobie wsadzic wiesz gdzie :)

 

Druga sprawa, ze po angielsku nie potrafisz to Ci moze i wybacze, ale ze wierzysz w kazda bzdure napisaną przez podrzedne polskie serwisiki o grach, to juz inna para kaloszy. Grac sie dało, tylko trzeba było chwilki do zalogowania, bo jak głosi wiesc gminna z incgames (ktory to news został zreszta zgrabnie zmodyfikowany przez autora tego na gamecorner) CZĘŚĆ serwerów uległa atakowi, więc dostęp był UTRUDNIONY, a nie NIEMOŻLIWY.

 

Nie twierdze ze DRM jest wspaniały i wogóle i w szczególe, jak niektórzy, ale też opinie skrajnych ignorantów takich jak Ty sprawiają, ze mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera.

 

Ze gra juz spiracona? Lol, osoba która to napisała słyszała jakies dzwony, tylko w którym kościele to było...

Link to post
Share on other sites

Jestem oburzony, wracam dzisiaj z moim nowiutkim AC II do domu, instaluje, wszystko fajnie poszło, zakładam konto na ubi, chcę się zalogować a tu komunikat o nie wykrytym połączeniu z internetem. Za drugim razem na szczęście poszło, ale logowanie trwało z 5 minut.

Pograłem z 3 godzinki... na FULL detalach, nawet multisampling na x8 włączyłem i było płynnie (obejrzyjcie mój sprzęt w profilu). Doszedłem do momentu doprowadzenia rodziny do willi wuja i wyłączyłem grę, bo w końcu trzeba lekcję odrobić itp. Po wyłączeniu, komunikat: save nie zostały zapisane na serwerze, zostaną one zapisane przy następnej okazji. Już się zdenerwowałem i chciałem uruchomić grę w celu sprawdzenia czy save są chociaż na komputerze. A tu moje zdziwienie : nazwa lub hasło są nieprawidłowe. ! Co to ma wgl być ? Jak daje: zapomniałeś hasło? to jest jakiś błąd i nie łączy się z serwerem. Miał ktoś taki problem ? Denerwuje mnie to że wydałem 120 zł na grę w którą pograłem tylko 3 godziny.!

Link to post
Share on other sites

Wczoraj kupiłem tą grę wszystko fajnie dziala, dziś rano też grałem mimo komunikatów żebym sprawdzil łącze internetowe (gra się włączyła) teraz gdy próbuję włączyć grę nie wyswietla mi nawet okna do zalogowania do ubi tylko mam takie okienko małe z obrazkiem tak jakby z okładki i ładuje ładuje ten pasek tak krązy z 3 min i wkońcu żebym sprawdził swój stan połączenia czy coś takiego ;(

Link to post
Share on other sites

save nie zostały zapisane na serwerze, zostaną one zapisane przy następnej okazji

Jak czytam takie rzeczy to mi się odechciewa uczciwości :) Zawsze kupuję oryginały choć na forsie nie sypiam, ale jakbym miał mieć takie przygody to podziękuję.

Generalnie na tej grze mi nie zależy, ale jakby wyszła powiedzmy MAFIA II z DRM to tragedia.

U mnie necik słabiutki i kapryśny, a nic tak nie wkurza jak twoja własna gra, która decyduję za ciebie czy masz prawo sobie pograć i zapisać save...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...