Skocz do zawartości

GTX 670 Gigabyte WindForce 3X OC


Recommended Posts

Witam wszystkich :)

 

Próbuje wyciągnąć z tego modelu jak najwięcej po przez program OC Guru 2.

 

Ustawiłem taktowanie GPU 1172/ bost 1250 mhz

 

Memory 6500 mhz

 

min. voltage 1,050

 

Czy próbowaliście wyciągnąć z niej jeszcze więcej? :)

Jakieś propozycje?

 

Nie wiem tylko co daje Power Target, i na ile mógłbym go ustawić?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Przy takich ustawieniach podczas pierwszego odpalenia bat 3 za pierwszym razem zawsze mi się zawiesza i muszę przez menadżer zadań go wyłączyć. Za drugim razem już mi się nie zawiesza wiecie co to może być???

Link to post
Share on other sites
Nie wiem tylko co daje Power Target, i na ile mógłbym go ustawić?

Ilość mocy jaką może pobrać karta.

W większości przypadków daje się na maxa. Ile możesz tam dać? Daj 105% i zobacz, czy to coś da.

 

http://www.overclock.net/t/1275020/gigabyte-gtx-670-oc-windforce-thread-post-your-scores-and-overclocks/20

Tutaj dają 112% :).

 

 

za pierwszym razem zawsze mi się zawiesza i muszę przez menadżer zadań go wyłączyć. Za drugim razem już mi się nie zawiesza

 

Jest niestabilna. Obniż taktowanie o 15/20MHz.

Mam nadzieję, że sprawdzałeś stabilność na pamięciach oddzielnie/rdzeniu oddzielnie.

Edytowane przez sqrtxi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Idz po 20 Mhz w góre i testuj .Masz czarny ekran jak się zawiesza??

Nie mam czarnego ekranu. Tylko zawsze jak zmieniam to pierwszy raz mi się zawiesza o później jest ok.

Chociaż czasem się zdarza że gra się na chwile minimalizuje i wyskakuje coś o błędzie sterowników nvidia.

Mam nadzieję, że sprawdzałeś stabilność na pamięciach oddzielnie/rdzeniu oddzielnie.

Nie sprawdzałem :/

Link to post
Share on other sites

I tak zrobiłem GPU ustawiłem na 1170 jednak min. v na 1.075 pamięć na 6400 a ten power target na 112% i już nie crashuje

 

Chyba nie ma co więcej podkręcać i tak to był by zysk 2 góra 3 fps.

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Jak chesz z niej jeszcze trochę więcej wycisnąć to możesz podnieść napięcie rdzenia do 1.212V. Zyskasz prawdopodobnie dodatkowe 13-39 MHz, zależy od sztuki. Żeby podnieść to napięcie musisz edytować swój oryginalny Bios w programie Kepler Bios Tweaker a następnie go wgrać.Tu masz instrukcję jak edytować Bios http://testybezsciemy.blogspot.com/2013/05/jak-podniesc-napiecie-boost-do-wartosci.html a tu jak go wgrać http://testybezsciemy.blogspot.com/2013/05/jak-wgrac-nowy-bios-w-kartach-nvdia.html .Powyżej 1.21V już nie da się podnieść napięcia na Gigabyte.

Edytowane przez Wooojciech1983
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...