Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuje taniej myszki do 70zł. Myszkę trzymam całą dłonią (palm grip, chyba tak to nazywacie).

Wybrałem kilka myszek doradzcie, która najlepsza:

1. X-Luca - widziałem, że często polecacie, ale przeczytałem, że są problemy z dwuklikiem, więc się zastanawiam, czy warto. Pytanie - częsty to jest defekt?

2. A4-Tech XL-747H - jest w rankingu najlepszych myszek na stronie,

3. Gigabyte GM-M6800, GM-M6880 lub M6900 - podobno tanie, dobre myszka,

4. ZALMAN ZM-M300 lub ZM-M400 - jakoś firma mi się dobrze kojarzy nie wiem dlaczego

5. Jeszcze są myszki firmy Natec, ale jakoś firmy nie znam, ani recencji nie widać, ale fajnie wyglądają.

Która z tych czy jeszcze inna myszka będzie najlepsza? Najbardziej skłaniam się ku GM-M6900

Edytowane przez bartekr93
Link to post
Share on other sites

Jeśli grywasz w fps'y i priorytetem jest precyzja to z tego zestawienia brałbym tylko x-luca.

Co do tych problemów z dwuklikiem, czasem można trafić na wadliwą sztukę, ale przyjmują to na gwarancję.

Te A4Tech'y są zdecydowanie za drogie jak na swoje możliwości, wolałbym już dopłacić do mniejszych xornet'a, albo G300, a najlepiej poszukać G400, bo można wyrwać za 90-100zł prawie nówkę sztukę.

 

 

 

http://allegro.pl/my...3335029335.html   świetna myszka w tej cenie, zwłaszcza rolka bardzo wygodna, tylko trzeba się nauczyć z niej korzystać. Bardzo dobrze leży w dłoni.

Do gier odpada, mam w domu podobną (kształt identyczny, podejrzewam, że bebechy te same) i podczas gry kompletnie nie wyrabia.

Przy gwałtownych rurach (a praktycznie tylko takie wykonują grając w szybkie fps'y) celownik zostawał w miejscu, albo drżał , bo mysz nie nadążała odczytywać ruchów (10-15cm machnięcia), wcale nie można grać, już optyk za 10zł dawał radę... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skąd pomysł że ciężko dostać? 

http://allegro.pl/enzatec-x-luca-box-czerwona-podkladka-smycz-i3367973052.html

 

V-Track jak kolega wyżej napisał to produkt do omijania szerokim łukiem (chyba że ktoś gra w pasjansa).

Problem dwukliku jest mi obcy. Używam x-lucy już 3-4 miesiąc.

Z każdym produktem (nawet tym najbardziej markowym) można trafić w felerny egzemplarz. Po to są gwarancje i możliwości zwrotu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...