Skocz do zawartości

Czy zasilacz Modecom fell PRO 600W utrzyma ten zestaw?


Recommended Posts

Witam interesuje mnie czy ten zestaw który jest poniżej pójdzie na tym zasilaczu: Modecom fell PRO 600W

 

zestaw:

 

Procesor: AMD FX8350 

karta graficzna: gygabyte geforce gtx 660 ti 2gb
Ram: ddram3 4Gbx2 Goodram
Obudowa: atx i-box orion 971
Płyta główna: ASUS m5a 78l-m usb3.0

 

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Prawda jest taka, że ten zestaw pójdzie na tym zasilaczu ale smutne jest to, że może już nie wrócić  - więc jeśli chcesz by Twój sprzęt służył Ci długo i był bezpieczny zainwestuj w porządny zasilacz np XFX Core 550W  - zasilacz to fundament zestawu komputerowego i tu oszczędności mogą się okrutnie zemścić.

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że ten zestaw pójdzie na tym zasilaczu ale smutne jest to, że może już nie wrócić  - więc jeśli chcesz by Twój sprzęt służył Ci długo i był bezpieczny zainwestuj w porządny zasilacz np XFX Core 550W  - zasilacz to fundament zestawu komputerowego i tu oszczędności mogą się okrutnie zemścić.

Wiem ale dodam że ten zasilacz mogę mieć na 3 lata gwarancji

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że ten zestaw pójdzie na tym zasilaczu ale smutne jest to, że może już nie wrócić  - więc jeśli chcesz by Twój sprzęt służył Ci długo i był bezpieczny zainwestuj w porządny zasilacz np XFX Core 550W  - zasilacz to fundament zestawu komputerowego i tu oszczędności mogą się okrutnie zemścić.

zasilacz który podałeś jest fajny i mieści się w moim budżecie ale nie wiem czy w obudowie :(

Link to post
Share on other sites

ale co da ci gwara na zasilacz, jak sprzęt pójdzie z dymem? albo jak ww XFX, albo inny renomowany... Nie musisz kupowac nowego fabrycznie, używane też są, jak ci zależy na oszczędzaniu.

Akurat na  XFX jeszcze mnie stać :)

 

wejdzie bez problemu .

to dobrze dzięki za info bo ja jestem "zielony" w sprawach komputerów

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...