Skocz do zawartości

Wielogłosowy syntezator mowy


Recommended Posts

siemka.

Znacie jakiś program do syntezy mowy, że się wpisuje tekst i lektor mówi i można to zapisać np. do MP3?

Myślałem nad IVONA v2 ale tam są tylko 4 głosy a potrzebuje przynajmniej z 8 rodzajów głosu(męskie i żeńskie).

Głos musi być po polsku, bo potrzebuję do podmianki w pewnej grze ;)

Daje plusy.

Link to post
Share on other sites

czemu nie zaprosisz np znajomych i niezdabingujecie :D

bo to jak będę układać dialogi to sobie na momencie bym np. w ivone włożył i jechane a nie codziennie zapraszać kilku znajomych na 5 minutowe sesje co 2h... :P

 

zdaje mi sie że do ivony można dodawać głosy więc czemu nie ivona

szukałem jakichś wtyczek czy coś ale nie znalazłem, może ktoś coś wie n/t tych wtyczek?

 

Bo czeba mieć znajomych... ... ...  :cry:

tak więc jutro mogę Ci pomuc ich szukać ;)

Link to post
Share on other sites

ale wiesz ze znajomymi to fajna zabawa by była :D a to z syntezatorem trochę bardziej no-life :D

 

http://www.ivona.com/pl/glosy/

masz tu głosy możesz dać też z innych krajów

(jest 5 głosów pl)

jak chcesz google translate przeczyta ci tekst nagrasz to masz

windows też może ci przeczytać tekst nagrasz i też masz (niewiem jak mac, linuks zależnie od wersji powinien mieć też ale pewnie masz windows)

 

na necie masz też syntezatory online (które czytają do x znaków powyżej sie płaci na którkie dialogi wystarczą)

google możesz użyć do ich wyszukania

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

bo to jak będę układać dialogi to sobie na momencie bym np. w ivone włożył i jechane a nie codziennie zapraszać kilku znajomych na 5 minutowe sesje co 2h... :P

 

szukałem jakichś wtyczek czy coś ale nie znalazłem, może ktoś coś wie n/t tych wtyczek?

 

tak więc jutro mogę Ci pomuc ich szukać ;)

 

Pomocy to szukaj w SJP. :)

Link to post
Share on other sites

@Up I tylko dlatego, że chciałeś poprawić 1 błąd to cytujesz cały post? -,^

Co do błędu, to nie wiem czy to był błąd, bo google nie poprawia ani "pomuc" ani "pomóc" i wysypuje różnymi stronami, i również się pytałem domowników i mówili, że przez "ó" więc piszę przez "ó" ;)

 

Pomocy to szukaj w SJP.

to miał być pocisk...? :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...