Skocz do zawartości

Wydajny smartfon do ~1500 zł.


Recommended Posts

Witam,

przymierzam się do zakupu nowego smartfona, który służyłby mi bez problemu przez kolejne trzy lata. Chcę zmieścić się w kwocie +/- 1500 zł. Moja uwagę zwróciły:

- SGS 3
- HTC ONE X
- LG NEXUS 4

Możecie doradzić mi, który z tych telefonów byłby najlepszy na ten dzień, lub zaproponować swoich faworytów?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

SGS3 :) sam go mam od 10 miechów i polecam. HTC bym nie brał bo HTC szybko zapomina o swoich flagowcach. SGS3 na pewno jeszcze długo będzie dostawał najnowsze androidy. Nexus 4 to też dobry telefon, półka SGS3... no i zawsze najnowszy andro ;)

 

Zobacz:

http://versusio.com/pl/google-nexus-4-vs-samsung-galaxy-s3

Link to post
Share on other sites

Sprawdź sobie Sony Xperia SP, w prawie każdym teście zjada SGS3 na śniadanie.

Plusy: SP kosztuje niespełna 1300 zł, więc cena jest przystępna, wydajność bardzo dobra, ogromna bateria i dobrze pomyślana dioda.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Z tego co czytałem lg swift g i nexus 4 są bardzo porównywalne. I nawet bardzo mi pasuje N4, tylko że podobno jest problem z throttlingiem i tego się obawiam trochę. Czy zostało to naprawione albo są alternatywwy dla tego telefonu, w których ten problem nie występuje?

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie polecam Nex'a 4

 

+ perfekcyjne wykonanie, 120x lepiej niż w 1k droższej, dziadowsko wykonanej mydelniczce alias Galaxy S4

+ z tyłu szklana powłoka z takimi mieniącymi się kropkami, świetnie to wygląda a przy tym telefon się nie brudzi tak jak XZ mimo, że też jest wykonany ze szkła

+ wygląd

+ czysty, ładny Android

+ zawsze najnowszy OS prosto od Google

+ wydajny, pod względem zwykłego użytkowania przegania S4 ze względu na brak nakładki

+ fajny interfejs aparatu

+ najlepszy smartfon cena / jakość 2013

+ dosyć unikatowy

 

- brak wymienianej baterii

- brak portu SD - co do tego nie mam 100% pewności

- zdjęcia z aparatu przeciętne, lecz tego nie uznawałbym za minus, bo to nie jest aparat tylko smartfon

- 16GB pamięci

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Z tego co czytałem lg swift g i nexus 4 są bardzo porównywalne. I nawet bardzo mi pasuje N4, tylko że podobno jest problem z throttlingiem i tego się obawiam trochę. Czy zostało to naprawione albo są alternatywwy dla tego telefonu, w których ten problem nie występuje?

 3:30
Link to post
Share on other sites

Zależy ci bardzo na jakości zdjęć i czy używasz jakiś zewnętrznych słuchawek w celu uzyskania najlepszej jakości dźwięku?

Jakość zdjęć wystarczy aby była na średnim (czyt. przyzwoitym) poziomie. Nie oczekuję super zdjęć jak w lustrzankach. Głównie zależy mi na stabilności, wydajności i jakości wykonania. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...