Skocz do zawartości

Długie, wciągajcie gry.


Recommended Posts

Hej

 
Szukam gier z możliwością długiego grania, tzn nie chodzi mi tu konkretnie o gry z długą kampanią, tylko coś w stylu np jak ktoś grał w simcity to wie ze można w taką grę grac mnóstwo czasu mnie na prawdę wciągnęło budowanie miast ;) 
Można zbudować jedno miasto później w regionie drugie swoje z inna specjalizacją itd, oczywiście nie szukam gier tylko tego typu ale własnie takich w które można grać godzinami, np coś zmieniając itd

 

Link to post
Share on other sites

Skyrim, Counter-Strike, World of Warcraft, Guild Wars 2, ja bym proponował ci głównie gry kooperacyjne zawsze inaczej się gra z innymi osobami. No zależy jakie gatunki lubisz.

Edytowane przez Spojler
Link to post
Share on other sites

Głównie to grywam w strzelanki i tym podobne

Grałem między innymi

 

Max payne wszystkie części

Crysis wszystkie części

hitman absolution nie wszystkie części

Tomb raider najnowszy

battlefield 3

medal of honor warfighter

far cry 3

Remember Me

resident evil nie wszystkie części

Metro Last Light/

metro 2033 nie podeszło:(

 

 

No i jeszcze simcity sobie grywam coś innego od strzelanki ;)

 

I wiele innych podobnych, nie grywam raczej w gry rpg,mmo, w tym roku czekam z wielkim oczekiwaniem minimum na nowego Batmana, Call of dutty, Wolfenstein, battlefield 4 i watch dogs

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

"Długie wciągajcie gry."

 

Wiedźmin 1

Diablo 2

Amnesia mroczny obłęd - fajnie trzyma w napięciu.

 

Z nowszych, to może Tomb Raider 2013 - wciągająca jak diabli, ale średnio długa.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie przeszkadza Ci grafika, to ja Ci mogę polecić Red Alert 2. Gra strategiczna uznawana za jedną z najlepszych w swoim rodzaju. Istny klasyk na długie godziny gry.

Z innych, czyli takich gdzie nic nie budujesz typu RPG, to mogę polecić Gothic 1-2. I tak jak tutaj koledzy wyżej pisali warto zagrać w takie klasyki, jeśli jeszcze nie grałeś, np Max Payne.

Link to post
Share on other sites

Najlepsze gry, w jakie grałem z wciągającą fabułą to:

Far Cry 1 (klasyka)

Far Cry 3

Wiedźmin 2 (tutaj wyjątkowo, przechodzę drugi raz)

Mafia 2

 

Metro 2033, Last Light, Crysis 3 i parę innych wielkich tytułów jakoś mnie nie wciągnęło. Polecam te wymienione wyżej ;)

Link to post
Share on other sites

a mnie DE:Humam Revolution wciągnął jak turbina odrzutowca. Gra nie za długa, nie za krótka. Idzie się sporo pobawić. Można fabułę poprowadzić na kilka sposobów (przechodziłem 2 razy pod rząd z różnymi wyborami).

Link to post
Share on other sites

@up

Mnie urzekł Faraon, takie antyczne Simcity. Budowanie starożytnego miasta wzdłuż Nilu, a potem ogromnych piramid i grobowców.

Uwielbiam te klimaty i może dlatego :D 

 

Fallout 3 - świetne połączenie RPG z FPS'ową rozpierduchą. Gra na początku trochę mnie irytowała, ale im dalej w las tym lepiej, żałowałem, że przeszedłem ją zwiedzając tylko połowę lokacji.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...