Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

ja tam wolałem dwójkową i to tą z przed liftingu, jak się młodzież/dzieciaki chcą identyfikować z bohaterem to niech grają w naruto albo pokemony, miedźwin jest nie tyle dorosły - dojrzały, co zwyczajnie stary z niego pierdziel i powinien tak wyglądać, bo nie jest czarodziejką, która dzięki zabiegom, pomimo setki na karku będzie miała ciało i urodę "trzydziestki" lub młodszej

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A to w jakimś patchu REDzi przerobili twarz Geralta :roll: :roll: Czy w czasie prac nad grą ją przemodelowali ??

 

ps. Drachen popraw literówkę ;)

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

 

ps. Drachen popraw literówkę

 

chodzi o miedźwina? to celowe, czytałem kiedyś zabawne opowiadanie, słowo miedźw miało oznaczać miód pitny, a miedźwini zajmowali się miedzy innymi produkcją i oczywiście spożyciem owego trunku

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mnie interesuje walka z bossami. Pamiętam jak w zapowiedziach do ''dwójki", pokazano coś co wyglądało jak kejran i miało się nazywać tentadrakon. Byłbym szczęśliwy jeśli naprawdę to pojawi się w trzeciej części. W ogóle mogłoby być więcej dużych bossów, w stylu kościeja, smoka, mantikory czy kejrana. Walka z nimi mogłaby być wieloetapowa, a nie jak w poprzednich częściach. Walczysz z powiedzmy z królową mantikor w lesie, a potem walka przenosi się do miasta, aby skończyć się np. na dużej łodzi na rzecze w dokach. Taki przykład tylko. Do tego QTE, po każdej zakończonej sekwencji. 

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Dzięki Rafał :peace: - przeszłoby mi koło nosa inaczej.

 

Tak na małe rozluźnienie (znalezione przy okazji szukania info o W3):

 

http://wow-space.info/wp-content/uploads/2011/05/wiedzmin3imp2.jpg

 

W sumie do świąt Wielkiej Nocy już coraz bliżej :pajac:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Uśmiałem się rano jak to zobaczyłem :wariat:



Jest materiał na tvgry

http://tvgry.pl/?ID=3131

 

Po tym materiale jeszcze bardziej napaliłem się na Wieśka a tu jeszcze co najmniej rok czekania  :P  :P  :P

 

Oba utwory pasują idealnie, szczególnie ten pierwszy.  Fajny początkowy opis questa, a to zbieranie informacji, prowadzenie śledztwa o danym potworze żeby później można było jak najlepiej do niego podejść coś niesamowitego :)

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja to rozumiem tak że jako domyślne nie będzie bieganie jak w W2 tylko zwykłe chodzenie, a po wciśnięciu dodatkowego klawisza Geralt będzie biegł. Bo jakby całkiem zrezygnowali z biegania to byłaby masakra, przejście z konia do karczmy zajęłoby pół godziny xD Nie będzie raczej napewno turlania, tylko zamiast niego powróci znany z W1 piruet i bardzo dobrze bo brakowało mi tego.

Link to post
Share on other sites

Junior mod - np.?

 

Z tego co czytałem system walki będzie praktycznie inny, zostanie zapewne łączenie ciosów i premie dotyczące obrażeń. Ale jeśli chodzi o sam system to wygląda na to że panowie postawili sobie duże wyzwanie.

Ten odskok do tyłu by się przydał.

Link to post
Share on other sites

Mnie tylko dziwi, że robią nowy silnik. W2 wyglądał naprawdę dobrze. Cóż, najwyraźniej Redzi to nie Kotick. Ja liczę na więcej nawiązań do polskiej literatury (jak to miało miejsce w pierwszym Wiedźminie) i powrót tego słowiańskiego klimatu, którego w dwójce w ogóle nie było.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

@ Junior mod

 

On na 100% był alter-ego Jakuba z Aldersbergu, chyba że jakaś sensacja jeszcze wyniknie, ale nie sądzę. W sumie innego wyjścia nie ma. Słuchając argumentów wielkiego mistrza w epilogu, zauważamy że przytacza on wyrwane z kontekstu wypowiedzi naszego Geralta, które my sami włożyliśmy mu w usta, np. "Szlachetne maski opadły i teraz możesz zobaczyć pełne nienawiści stworzenia" itp. Jednak Geralt zaprzecza co jest pewnego rodzaju niezgodnością, lecz po chwili refleksji widzimy że ma rację, ponieważ jako dziecko wielki mistrz, nie był w stanie zrozumieć toku rozumowania Białego Wilka. Stąd wynikły niezgodności. W kontekście asasynów rozumując tokiem Desmonda - "zawsze jest jakieś miejsce". If you know what i mean".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...