Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wiecie co? - a idź pan w ch**

 

Instaluję update, odpalam w dx12 - OK, wchodzę od ustawień, wszystko sobie ustawiam itd. Ładuję save, wczytuje się i ... krasz (wyślij raport o błędzie), to myślę sobie, może save nie działa - odpalam więc nową grę - jeden ch**.

 

To kombinuję ze sterami i innymi pierdołami - nie działa. To wysłąłem do redów ze 30 raportów o błędzie i tyle.

 

 

W wersji dx11 gra działa, ale płynność spadła, coś się zjebało i to już nie ta sama gra ... :(

 

 

E:

Nawet zrobiłem tak, że kupiłem nową edycję na gog (bo myślę - może mam coś zwalone w swojej wersji - bo mody, bo coś tam) - ale nie w kupionej wersji edycja kompletna - to samo, czytaj "jeden Ch*j"

Edytowane przez Succubus
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Patrząc po testach to bez serii 4000 i DLSS+FG nie podchodź. Zastanawiam się dla kogo ten update był robiony i wychodzi, że dla Nvidii. Nie będę wracał do gry, ale odpaliłem zobaczyć jak to chodzi i faktycznie, nawet bez RT, chodzi jakoś chropowato i sporo stutteringu. Sam RT też jakoś mnie nie ujął w tej grze. To co np. w Metro dodali bardziej mi się podobało.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Przecież Wiesław był od początku robiony we współpracy z Nvidią to nic dziwnego, że teraz też jest tylko dla nich. No ja wiesława jeszcze długo długo nie odpalę, chcę zapomnieć fabułę by cieszyć się nią w miarę od początku ;x

Edytowane przez Andrew
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tia zapomnisz, powodzenia.... :rotfl: Ja grę skończyłem tylko raz, było to w zasadzie najdłuższe podejście w historii mojego gamingu bo trwało ponad 300h. Miałem wracać i ograć w końcu NG+ ale po tych rewelacjach które czytam to średnio mi się chce z tym bawić. O RT z moją kartą to mogę zapomnieć a bez tego to jest to samo co z modami, z tą różnicą że działa lepiej ;)

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zbiku90 napisał:

dalej niegrywalne w DX12 :D

 

Kurka, gorzej - dalej mi wywala do pulpitu (z tego co czytam sporej ilości graczy na świecie też) i nie da się odpalić, to jeszcze po ostatniej aktualizacji wywaliło mi dodatki (pomimo, że w wersji kompletnej są) - teraz mi pisze, że Krew i Wino i Serca z Kamienia są dostępne - i jak próbuję załadować save (w wersji dx11 - bo taka mi działa), to mi wywala komunikat, że nie mam dodatków i listę jakich wyświetla - to jest po prostu kpina :/

  • Smutne 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce ograć Wieśka bez tych nędznych next gen padlinowatych łatek to w Steam wystarczy wybrać wersję klasyczną i zacząć pobieranie oraz cieszyć się płynną rozgrywką bez pierdyliona błędów graficznych i kosmicznego stutteringu

1.jpg

Halkowi ciągle mało :D

 

  • Lubię to 4
Link to post
Share on other sites

Ale wiecie co, wczoraj GOG kazał mi pobrać do mojej wersji kompletnej 47GB Aktualizacji (he he he) powymieniał pliki i ... o dziwo wszystko działa w dx11. Wszystkie dodatki, stare sejwy itd. Do tego gra w Uber+ na maxa w 1440p działa mi znów w 60fps bez problemów (bo tak mam ustawione z g-synkiem).

 

Więc coś tam poprawili. Szkoda tylko, że ciągle nie mogę odpalić trybu dx12 (bo mi wywala do pulpitu - wszystkie inne gry jakie mają RT działają więc coś jest z tym Wieśkiem nie tak ciągle).

 

Nawet się dziś bawiłęm i zainstalowałem jakieś beta sterowniki z tego miejsca, bo ludzie pisali, że podobno dobre i wszystko działa - no wszystko poza Wieśkiem z RT :rotfl:

.

E:

Powiedzcie mi jeszcze, dlaczego w dx11 mam w opcjach DLSS i coś tam, ale mam to nieaktywne?

Czy to tylko dla posiadaczy rtx 4xxx, czy coś u mnie nie halo?

Link to post
Share on other sites

.

E1:

 

Taki mały update ode mnie. Dziś pobrało mi jakiś H2 czyli poprawkę do poprawki (lol) i znów wywaliło wszystkie dodatki mimo, że katalog z wiesławem zajmuje tyle - ile powinien. Znów muszę po pobraniu H2 ściągać ponad 40GB aby mieć wszystko.

 

Ja to pi******ę - wywalam, to badziewie, przywracam sobie z kopi wersję 1.31 (na szczęście mam), a next-gena pobiorę dopiero, jak ludzie napiszą w sieci, że jest już w miarę OK (o ile w ogóle kiedyś będzie).

 

Na szczęście zdążyłem sobie przejść tę misję w Diablim Dole - więc już mi wszystko jedno ;)

Link to post
Share on other sites

Jakby tak było to u mnie by też nie startowała gra a startuje w dx12...czego nie mogłem powiedzieć o Uncharted, który to chwilę po kliknięciu krzyczał już, że moje cpu to stare gó**o, gra się nie odpali i pogadaj se z rąsią.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Pojawił się mod poprawiający optymalizację w next-gen z RT, sam nie sprawdzałem bo mam wywalone ale jak ktoś chce to można go zbadać na nexusie...o tu. Poprawa podobno znaczna bo +10 klatek i więcej (w zależności od sprzętu, rozdzielczości i samego wyboru trybu rt).

 

"Optimized Raytracing for lower RTGI performance cost with minimal visual degradation"

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

Niby fajnie ale ja nie wiem kurde czy Redzi aż tak tną koszty czy już się im po prostu nie chce ale bez polskiego dubbingu to nie to samo. Wcześniej przed premierą W3 praktycznie wszystko dostawało rodzimą wersję a ona zawsze dawała te +10 do klimatu. Angielski to nie to samo...

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz, ale ... przynajmniej mi wersja 4.01 już się uruchamia i wreszcie mogę zobaczyć i zagrać.

 

Ustawiłem wszystko na maxa z RT na maxa w 1440p i DLSS na AUTO - W3 mi lata tak około w 30fps więc (no!) źle nie jest, ale dobrze też nie. Ale co mogę powiedzieć, to wygląda naprawdę bardzo dobrze :D 

 

XORdO4A.jpeg

.

 

Ilość szczegółów, roślinność, oświetlenie, cienie, odbicia, modele i tekstury - jest na czym oko zawiesić :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...