Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

W takich sytuacjach, aż chce mi się uczyć C++ :D

 

Zabójcy królów był dużo lepszym podtytułem, ale no coż :P Nie wiem, o co z tym Dzikim Gonem chodzi, bo nie przeczytałem całej sagi, także nie rzucajcie spoilerami ;/

 

hehe, ale jakie komentarze na http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/02/05/march-cover-reveal-witcher-3-wild-hunt.aspx, tym bardziej, że większość z nich to zagraniczni gracze :P

 

Już niebawem
pojawią się Nowe
oferty pracy!
 

 

Edytowane przez Dzonzi
Link to post
Share on other sites

Szykuje się niezłe granie - Oby mój GTX 660 sprostał wysokim ustawieniom graficznym. Obawiam się trochę o datę premiery, aby nie zapowiedzieli jej za wcześnie, bo będą fanaberie, jak w przypadku dwójeczki, gdzie to przeciągali i przeciągali. Na ostatnią część nieźle się napaliłem, poleciała nawet kolekcjonerka i nikt nie zabierze mi tego czasu, kiedy właściciele EK mieli zagrać dzień przed i jak durny wstałem o 12:00 i chciałem pograć, a tu lipa. Przynajmniej miłe towarzystwo graczy było na thewitcher.com i ciekawie się rozmawiało - Cały dzień wtedy prawie odsypiałem, ale niem a co marudzić, tylko liczyć, że tym razem obejdzie się bez problemów. 

Link to post
Share on other sites

Bo CDP tworzy napięcie :) Szkoda, że to zwieńczenie tego wszystkiego - Myślałem, że pociągną markę do większej ilości, ale trzeba się cieszyć tym co jest. Dobrze, że teraz ostatecznym tematem będzie Gonu - Mało było o nim w książce i Redzi to wykorzystali.

 

Do wszystkich co myślą, że Gonu pokonaliśmy w pierwszej części. Nie da się ich zabić, ponieważ to są tylko ich imitację - Ich fizyczna postać żyje w innym wymiarze.

Link to post
Share on other sites

A rzeczywiście ;/

 

 

ajwiększy i najbardziej prestiżowy drukowany magazyn przeznaczony dla graczy poświęcił mu okładkę oraz czternaście stron materiału, a samą grę określił jako „obowiązkową pozycję następnej generacji RPG”.

 

lol ? W polskim cda recenzja nie będzie miała 5 stron, a oni napisali 14 stron zaraz po zapowiedzi ??? chyba że źle zrozumialem

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Zawsze bohaterem kolejnej części innej gry w tym klimacie może zostać inny wiedźmin, nie musi nim być przecież Biały Wilk, nieprawdaż?

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak zakończą się jego losy. :P 

Tylko, że kiedy będą tworzyć nowego Wieśka to albo długo po tym wszystkim, albo długo przed, dlaczego? Bo skąd nagle wziąłby się wiedźmin skoro ostatnią szkołą w której się szkoli młodych adeptów to szkoła Wilka, a Wiedźminów się z dnia na dzień nie robi. :D

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Bo skąd nagle wziąłby się wiedźmin skoro ostatnią szkołą w której się szkoli młodych adeptów to szkoła Wilka, a Wiedźminów się z dnia na dzień nie robi. :D

A mi się wydawało, ze w jedynce Vesemir mówił o istnieniu trzech wiedźmińskich szkół (równolegle ze Szkołą Wilka istnieją jeszcze Szkoła Gryfa i Szkoła Kota) natomiast w dwójce Letho mówił o istnieniu Szkoły Węża, do której sam. Nie wiadomo, czy w Nilfgardzie czy też gdzieś indziej nie było i innych szkół - a jeśli nawet nie to cóż za problem wymyślić jakąś na potrzeby gry?

 

Zatem stąd właśnie kolejni wiedźmini mogą pochodzić ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...