Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Zmiany w patchu.

 

 


Poprawia stabilność gry w trakcie rozgrywki oraz w panelach UI
Poprawia performance, głównie podczas rozgrywki oraz w cutscenach
Naprawia błędy z popowaniem roślinności, które mogą występować po zmiany parametru gęstości roślinności
Poprawia performance funkcji Nvidia Hairworks
Wzmacnia  anizotropowy sampling tekstur do poziomu 16x na ustawieniach Ultra
Ustawienia funkcji wyostrzania (sharpen) posiadają teraz trzy poziomy (Wyłączone/Niski/Wysoki)
Ślady krwi wyświetlają się prawidłowo po zabiciu przeciwników w wodzie
Poprawiony błąd umożliwiający strzelanie z kuszy do przyjaznych NPC-ów
Poprawiona obsługa menu
Poprawiony błąd z regeneracją wytrzymałości podczas sprintu
Poprawiony błąd z blokowaniem się kursora podczas przesuwania mapy
Usprawniono obsługę mapy świata
Poprawiona responsywność inputu podczas sterowania klawiaturą
Poprawione brakujące tłumaczenia w panelach UI
Poprawiony błąd podczas wyboru opcji dialogowych
Przywrócenie Rostana Muggsa
Pomniejsze poprawki do SFX
Link to post
Share on other sites

 

 

bedziesz wiedział jakie

 

Yup! udało się. Dzięki za naprowadzenie na tor.

 

 

 

I jak tu zassać tego patcha ...

 

Ja nic nie pobieram - już zaszedłem dość daleko i nie chcę mieć niespodzianki w postaci niedziałającego zapisu po update.

 

 

Edzia:

Tyle się psioczyło na grafikę, ale jak teraz poznaję świat gry - to zupełnie mi grafika nie przeszkadza - nawet ta "cukierkowość" niekiedy. :D

Link to post
Share on other sites

Po ściągnięciu ze strony GOGa bo zajmuje tyle ile na steamie a nie przez Galaxy, Galaxy twiedzi że trzeba patcha i ściąga... nie widzi nowej wersji, jak zrobić żeby przestał wykrywać- mam od początku nie instalowanie nowych patchy, ale żeby już pojął że go mam, wystarczy verify? Bo to bezsens, nie będę wiedział jaki nowy patch wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Nie zgodzę się, wystarczy dojść dalej w grze i przy co drugim przeciwniku czaszka ostrzegawcza, nawet jakiś zbir w mieście miał mnie na 2 strzały, a z południcą przy studni to się klepałem 30 minut

Moludnica byla dosc latwa po 1 eliksir czy tam olkej po drugie co chwila sie turlasz gorzej jak walczysz a niema miejsca na turlanie a przeciwnicy atakuja naraz i sie teleportuja np jak to bylo z poroniakiem w drodze pod prog twierdzy.

 

Medytacja odnawia eliksiry i petardy. Warunek-musi trwać godzinę.

Ale chyba alkochol zabiera?

 

orientuje się ktoś czy pasywka z ogólnych, bodajże regeneracja hp w dzień i wigoru w walce w nocy (jakoś tak, a w pracy nie sprawdzę) działa na trudnych poziomach, czy ograniczenie jest tylko do medytacji?

W ogóle odkąd zorientowałem się w "mechanice" eliksirów i petard to brak regeneracji hp przy medytacji na trudnych poziomach nie jest dużym problemem, przynajmniej dopóki są nowe domki do przeszukania i butelki alkoholu ;p

Powiem tak bo gram na krew pot i lzym, medytacja zycia nie regeneruje ale jak stoje w miejscu i nic nie robie to sie regeneruje dziwne nie :)

 

Może dla Ciebie, ja wyłączam wszystko, co rozmywa obraz. Lubię jak wszystko jest ostre i wyraźne.

Ci Jacku cos pokaze :D ale potem

Link to post
Share on other sites

Wrócić można, ja właśnie tam wróciłem, ale żadnej czaszki nie znalazłem...

 

Czaszka znika, jeśli skończyło się fabułę w Białym Sadzie (czyli po misji Incydent w Białym Sadzie).

W Valven można się zgubić, nie wiadomo za co się brać.

A u mnie karta po OC, ale lekkim, może dlatego bardzo rzadko coś nie gra (do tej pory zawieszka ze dwa razy na ekwipunku i raz na wgrywaniu sejfa).  

I tak odnowienie eliksirów i petard zabiera alkohol.

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

ciekawe czy poprawią zbugowane zadania w Białym Sadzie [poszukiwania skarbów dezerterów itp], mi osobiście zbugował się jeden i mimo posiadania notatki w dzienniku [przeczytanej] nadal nie mam aktualizacji zadania, ale loot już dawno zabrany, ech -10 XP :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ciekawe czy poprawią zbugowane zadania w Białym Sadzie [poszukiwania skarbów dezerterów itp], mi osobiście zbugował się jeden i mimo posiadania notatki w dzienniku [przeczytanej] nadal nie mam aktualizacji zadania, ale loot już dawno zabrany, ech -10 XP :D

 

U mnie tu było ok. Dziwne.

Link to post
Share on other sites

ja znalazłem loot wcześniej, potem jak dostałem info o zadaniu i polecenie żeby przeczytać notatki, to się zbugowało

na reddicie ludzie pisali o tym, po prostu trzeba najpierw dostać zadanie, a potem znaleźć loot

 

no i do tego gra czasami mi się przywiesi, ale to podobno też dość powszechne

 

jakby ktoś był ciekaw - z Sadu wybiegłem z 4 lvl + 300XP

 

ogólnie zbroja z DLC jest słaba i za droga, za to warto szybko zrobić sobie miecze z szkoły żmiji :)

 

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Fajnie, że Redzi wciąż mocno pracują nad grą i do tego mają jeszcze poprawiać grafikę. Dajcie znać jak tam u Was po tym dzisiejszym patchu. Opcja sharpen podobno w końcu działa a jak z FPSem?

 

PS: jeśli ktoś tu wejdzie to na niezłe spojlery można się natknąć :D Dobrze, że jestem już wystarczająco daleko :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...