Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Pojawiają się pierwsze recenzje next-gen update, w minusach często pada "tryb ray-tracingu powoduje duże spadki płynności, ciężko o stałe 30 fps" - czemu mnie to nie dziwi :rotfl:

 

Pop-upy większe i bardziej widoczne niż w podstawce :facepalm:ale odbicia w wodzie wyglądają ekstra.

Edytowane przez ALF
Link to post
Share on other sites

Odpaliłem, zobaczyłem, uśmiałem się i odinstalowałem. Gra zbugowana w ch*j po nowej aktualizacji, wygląda słabo (z modami, które nadal mam na dysku wyglądała 3x lepiej co najmniej!) i działa fatalnie. Książkowy przykład jak rozwalić świetną grę.

witcher3-2022-12-14-13-14-15-572.png

 

witcher3-2022-12-14-13-15-26-146.png

:rotfl:

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

witcher3-2022-12-14-13-36-57-830.png

Co oni zrobili z grafiką?? nie przypominam sobie takich akcji w wersji 1.32 a to są ustawienia uber+ czyli suwaki w prawo z rt w next gen. Wymiękam :D

Edytowane przez ALF
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Geralt sporo stracił na płynności, bez rt niby 60 klatek ale szarpie cały czas i sypie wyskakujące nagle tekstury trawy czy cieni z odległości dwóch metrów od postaci czego z pierdylionem modów wcześniej nie było. Ustawiłem z ciekawości najniższe detale i dalej szarpie, porąbana akcja. No nic pomarudziłem sobie :evil:. Olewam to. Szkoda nerwów nawet jak darmo dają takiego rodzyna według nich dopieszczonego w postaci łatki.

Link to post
Share on other sites

Nic z tych rzeczy, posłałem Wieśka z dysku jakiś czas temu na emeryturę, z modami pewnie nawet by się nie odpalił bo zaraz by launcher krzyczał o błędach skryptu jak przy każdej aktualizacji. Zanim odinstalowałem sprawdziłem jeszcze dlss, cóż - nic kompletnie nie daje, redzi uwalili dobrze działającą grę. Całe szczęście w zakładce beta w Steam można przywrócić poprzednią wersję gry. Na Steamie już wylewa się bagno związane z next gen update :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Na forum redów to niektórzy się jarali tym jakby to była premiera nowej części, czekali do północy żeby zagrać :rotfl: Ja od początku wiedziałem, ze cudów nie będzie ot zwykła gierka z zaimplementowanymi modami, które już od dawna są dostępne ;) Najbardziej ciekawiło mnie samo RT ale znając życie zabije to moją 2080 :P A dla kilku ficzerów jakoś nie chce mi się ponownie tego instalować i przechodzić, sprawdzając różnice....

Luknąłem wczoraj na tubie chwilę i o ile woda i światło-cienie wyglądały spoko tak niezbyt podobał mi się wygląd Gerwanta w cieniu, jego broda i włosy momentami zmieniały kolor w czarny:]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Takie czasy :D że nawet recenzje aktualizacji wcześniej ocenionej gry się robi to co się dziwić :D. Byli i tacy co mówili, że to olbrzymi projekt remaster za darmo :D. Mnie tylko czysta ciekawość zjadała po części też przez implementację pracy Halka Hogana dlatego odpaliłem :wariat:.

Edytowane przez ALF
Link to post
Share on other sites

Ja się przyznam, że wizja tej aktualizacji zachęciła mnie do tego, żeby w ogóle wreszcie się wziąć i ograć Wiesława, bo do tej pory miałem kilka podejść, ale łącznie może z 5-10 godzin przegrane...

Także dla mnie jak znalazł, update się ściąga... Oby tylko nie było cyrku ;)

Link to post
Share on other sites

No chodzi to jakoś. W białym sadzie wszystko na uber+ razem z RT i w 1080p z FSR na jakość jest te 30 fps. Ryzen 5500 + RX 6700. 

 

Jak zwykle dodali ten swój TAA, który do niczego się nie nadaje. Dodatkowo gra lubi coś chrupnąć. 
 

.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...