Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

 

powrót tego słowiańskiego klimatu

to prawda, ciekawie by było, ale także powinni poprawić mimikę twarzy oraz zachowanie postaci, bo ładnie mówiąc w pierwszej części było to bardzo sztywne, nawet gdy był wkurzony, to cały czas stał jak bela ... oo np Talar :D, mój boss w tej grze :P

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

z miłą chęcią kupię oryginała

 

Mamy rozumieć, że dwie poprzednie nie masz oryginalne :P

 

 

Mam nadzieję, że i ten tajniak będzie w trójce, to bardzo fajna mim zdaniem postać.

 

... i to nie jest takie pewne. Przecież Talara możemy uratować w W1 lub skazać. Zatem jak taka postać może się znaleźć w W3 ?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

dostajemy od niego wiadomość

 

... ach tak, we Flotsam !  :sciana:

 

No i to mi się trochę nie widzi ... postać, która może zginąć ... jest dalej. Pamiętam, że W2 miał możliwość załadowania save z W1 - może wtedy Talara nie było ?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mamy rozumieć, że dwie poprzednie nie masz oryginalne :P

właśnie, że mam obie, sklepowe :D

 

ciekawie mnie jak oni sobie poradzą z otwartym światem, oby gra nie straciła przy tym grywalności, jak to niekiedy bywało przy tego typu produkcjach.

Link to post
Share on other sites

No, uberpróbkowanie to nawet ja mam wyłączone. I tak trzeba będzie to sprzedać za rok i złożyć coś z pomocą forum, ale to dopiero po wyjściu nowej generacji konsol. Nie wcześniej. Na razie wystarczy.



Ale mówisz że GTX 580 nie starczył na Wiedźmina 2? Dziwne. Ale z uberpróbkowaniem czy bez? I na jakiej rozdziałce?

Link to post
Share on other sites

Ja nawet nie patrzyłem u siebie bo jak jest komfort to nie patrzę, bo mnie to nie interesuje za bardzo. Z tego co pamiętam jak spacerowałem po Flotsam i włączyłem frapsa to nawet ponad 100 klatek miejscami. Full HD i bez uber. Z uber 40 fps. Jak miałem GTX 560 Ti to okrutny spadek właśnie przy walce z kejranem. Ta scenka z odcinaniem macek w ogóle jest niezbyt płynna. Ona po prostu taka jest i nic nie poradzisz. To chyba mało zależy od sprzętu.

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

No i to mi

się trochę nie widzi ... postać, która może zginąć ... jest dalej.

A Zygfryd z Denesle... Wielki Mistrz Zakonu płonącej Róży - zabijam go w W1 a w W2 jest. Może i w W3 również będzie?

Moim zdaniem jego Zakon wystąpi w wielkiej bitwie z cesarstwem po stronie Radowida - i być może on sam odegra w niej niepoślednią rolę... Oczywiście o ile do takiej bitwy dojdzie (moim zdaniem powinna ona w W3 być). Zostanie w niej też ranny ale wyleczy go Shani ;)

 

 

BTW- otwartość świata w W3 zwiastuje wiele dodatków, DLC czy dodatkowych części, nieprawdaż?

Link to post
Share on other sites

Ale tam za kejranem widać jak klatki lecą jak łapiemy w yrden macke to jeszcze jest ok, fps w granicach 40-50 ale jak wkracza cutscenka to zjeżdża o połowe albo gorzej. WIdać to odrazu po zwolnieniu i przymuleniu animacji. Ja mam akurat mierzenie fps włączone w sterach od grafy więc cały czas widze ile jest w każdej grze :D

 

U mnie Zygfryd jest tylko jak mam save z W1 po stronie zakonu, wtedy o ile dobrze pamiętam to jak w W1 opowiemy się za zakonem to zabijamy tylko Yaevinna.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ale najgorzej jest gdy jesteśmy neutralni i nie zabijemy Zygfryda oraz Yeavina. Jest taka możliwość przy odpowiednim poprowadzeniu rozmowy ale według W2 obydwaj w tedy zginęli z ręki Wiedźmina :/ :/

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Mi się szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie udało tak poprowadzić rozmowy aby obaj przeżyli będąc neutralnym.  Teraz niedługo mam zamiar przejść W1 w pełni po stronie Scoia'tael i sprawdzić jakie to ma odbicie w W2 bo jeszcze nigdy nie grałem tą ścieżką. Przeważnie tylko neutralny i zakon.

Link to post
Share on other sites

Ja jakoś nigdy nie mogę opowiedzieć się za żadną ze stron. Jakoś jak mam do wyboru ultra nacjonalistów a po drugiej stronie coś podobnego do zomowców, to już wolę rozwalić ich wszystkich. :D

 

Choć przyznam że żadna gra nie wywołuje u mnie takich dylematów moralnych, co jest o tyle dziwne że w grach "pociągam za spust" bez wahania. A tam naprawdę czasem myślałem co wybrać. Dlatego "jedynka" to moja ulubiona gra.

 

Generalnie to da się tak zrobić będąc neutralnym że oni obaj przeżyją. Najlepiej sobie savea zrób i próbuj. Tam chyba są dwie opcje na początku, a potem do każdej z tych dwóch jeszcze po dwie, więc razem cztery opcje dialogowe. Chyba tylko jedna zapewnia sukces, jeśli chcesz aby delikwent przeżył.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Co by nie było w W3 będziemy zapewne penetrowali przede wszystkim obszary Cesarstwa Nilfgardu. Mam nadzieję, że stolica tego państwa będzie epickiej wielkości / jakości i będzie choć po części odpowiednikiem Wyzimy z W1 - moim zdaniem w W2 nie było jakichś super miast, nawet to z ostatniego rozdziału nie oszołomiło mnie jakoś bardzo...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...