Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gryf i Kot poszły z dymem jak geralt był jeszcze młody (lub nawet wcześniej, nie pamiętam), a Leto z kolegami byli niedobitkami z podobnego scenariusza, który spotkał szkołę Węża

 

notabene Wąż był właśnie taką szkołą wymyśloną na potrzeby gry, także IMO z miedźwinem będzie jak z ME - trylogia o losach głównego bohatera, a potem w planach jakieś inne "przygody" w tym samym świecie, ale już bez naszego półboga w roli głównej

Link to post
Share on other sites

A mnie interesuje zakończenie. Może Geralt zginie bohatersko w ostatniej walce, albo będzie zakończenie podobne z książki - pojedynek z jakimś czarodziejem, choć to zaserwowali już w jedynce. Ja tak myślałem że najlepsze zakończenie to byłoby, gdyby Geralt za pomocą jakiegoś dziecka Starszej Krwi albo magicznego portalu, przeniósł się w czasie i zabił władcę elfów, który dowodził jeźdźcami gonu (przerywniki w części drugie) w przestrzeni pomiędzy światami i czasami, tak jak to było opisane w książce. 8)  Kto czytał ten wie o co chodzi. Choć tak w ogóle to nie wiadomo czy ten jeździec był tym sławnym królem elfów z innego świata, choć Geralt wypowiada zdanie "on nie pochodził z tego świata. W jego oczach było widać że nie urodził się w niewoli", a więc musiał to być elf z poza czasów. 

 

Anthony DINozzo co myślisz? :)

 

Aha no i odzyskanie Yennefer. "I żyli długo i szczęśliwie!" :menda:

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

chyba że uleczyli bezpłodność wiedźmina

Nie da rady, jest to mutacja której wyleczyć się nie da. Niemniej w grze wszystko jest mozliwe :P

Gryf i Kot poszły z dymem jak geralt był jeszcze młody (lub nawet wcześniej, nie pamiętam), a Leto z kolegami byli niedobitkami z podobnego scenariusza, który spotkał szkołę Węża

Hmm... Niejaka Ciri była szkolona w Szkole WIlka przez wiedźmina ze Szkoły Kota a poza tym Geralt spotkał jedną taką wiedźminkę, która była w odwiedzinach w Kaer Morhen... Ale to szczegóły ;)

Aha no i odzyskanie Yennefer. "I żyli długo i szczęśliwie!" :menda:

Najpierw musiałaby zginać Triss, nieprawdaż? :D Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

nie wiem, co o tym myśleć, skoro związał się z Triss powinien z nią zostać, gdyż teoretycznie Geralt szuka Yennefer ale to Triss cały czas jest przy nim, w pierwszej części a w drugiej to Geralt ma ją uratować z łap Letho, myślę że Yennefer zginie w jakieś epickiej bitwie, :P



 

Anthony DINozzo co myślisz?

rozwiązanie sprawy dzikiego gonu hmm, może geralt się przeniesie w inny wymiar i załatwi elfka, zresztą ponoć był jeźdźcem gonu, gdzieś to w Wieśku 2 słyszałem



 

Ja kcem Shani w trójce!

oby bez tej staruchy co nie chciała mnie wpuścić :P
Link to post
Share on other sites

 

No i właśnie dlatego myślę że Triss zginie. Kosztem tego że ocali Yennefer, straci Triss. :(

to ja bym się chyba przed monitorem popłakał :P



Cat Fight! przez chwilę będzie interesująco, a potem obie wariatki wymiotą pół jakiegoś królestwa ze sobą nawzajem a gerwant zabije się z rozpaczy 

przynajmniej było by po co robić kolejną część :P

Link to post
Share on other sites

Też dobre :D Ale tak na serio to głupio byłoby gdyby po tym wszystkim Geralt od tak porzucił Triss dla Yennefer. Przez te dwie części, a szczególnie przez drugą bardzo ją polubiłem. Fajne byłoby zakończenie podobne do tego z sagi ale coś mi się wydaje że prędzej Triss poświęci życie dla Geralta albo Yennefer. Sama nawet w Wiedźminie 2 mówiła że jest gotowa jechać z Geraltem na koniec świata ratować Yennefer bo jest to winna jemu i jej.

Link to post
Share on other sites

ach a krótko przed tym zapomniała a całym świecie, co nie najlepiej świadczy o świecie :P jupi jupi jej :D

było ostre rżnięcie :P



 

przez drugą bardzo ją polubiłem.

w pierwszej tak trochę zrzędziła przez tego bachora Alvina = młody mistrz płonącej róży, o ile mnie pamięć nie myli :P Edytowane przez Anthony DiNozzo
Link to post
Share on other sites

no naprawdę moim zdaniem byłby to strzał w stopę gdyby wiedźmin zniknął, jest to jedna z postaci którą naprawdę lubię, podoba mi się stworzony świat w wiedźminie, gdyby tego nie było, to na prawdę nie miałbym w co grać, krajzis ?, pfiu to nie gra to rąbanka a wiedźmin to jest to

 

za szybko postarzeli Geralta ... przecież Wiedźmin 2 rozgrywał się pół roku po pierwszej części a w trzeciej już jest starym dziadkiem ?

Edytowane przez Anthony DiNozzo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lepiej zakończyć grę w wielki stylu i z hukiem na 3 częściach niż robić gnioty jak to robią inni producenci. Poza tym spójrz na to z innej strony Wiedźmin jest grą do której można powracać dziesiątki a nawet setki razy i się nie nudzi. Zawsze znajdzie się coś nowego, inne lepsze rozwiązanie danej sytuacji. :D

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...