Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Mnie najbardziej cieszy że Mateusz wspomniał o słowiańskim klimacie na "Ziemiach Niczyich", można się spodziewać tego co było w IV akcie W1 a nawet lepiej. Na plus jest również to że zrezygnowali z questów typu zabicie określonej liczby drobnych potworów czyli jak to to mówi przynieś, podaj po zamiataj i zgłoś się po nagrodę. Otwarty świat ma ten plus że w dowolnym momencie możemy się przemieszczać gdzie chcemy i wykonywać zaległe zadania. Tego mi właśnie brakowało w poprzednich częściach gdzie do niektórych zadań nie można było wrócić, o ile w pierwszej części można było po przejściu do III aktu wykonać zaległe questy z II aktu (ofc nie wszystkie ale te poboczne bez problemu) bo te akty były powiązane ze sobą to w W2 już takiej możliwości nie było. A tutaj będzie pełna swoboda, jak mi się chce to eksploruje teren i wykonuje zadania w jednym miejscu a znudzi mi się to wskakuje na Płotke lub do łajby i przemieszczam się na kolejny obszar.

 

Jeśli chodzi o PhysX to jeśli już się porywają na te efekty to mam nadzieję że będzie to widać na każdym kroku i nie skończą tylko na podmuchach liści, sypiących iskrach po zderzeniu kling, trzepoczących flagach i takich tam drobnych efektach ale na czymś konkretnym.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Właśnie te drobne efekty zbierają się na całość, Batman praktycznie cały jest naszpikowany efektami PhysX i granie na Radkach odbiera sporo frajdy w tej grze, tutaj ma być podobnie albo jeszcze bardziej widoczne, z tego co zapowiadają.

 

Prawda jest taka, że rzadko kto ma wystarczająco mocną kartę, żeby uruchomić PhysX, więc w sumie wszystko jedno, czy się ma ATI, czy Nvidię.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Nie zgodzę się z tym, u mnie na GTX580 taki Batman AC z PhysX na max śmiga w jakiś 20 klatkach, czyli o graniu nie ma mowy. Nawet gra sama zaleca użycie dwóch kart graficznych.

u mnie tak działało na liczonym przez CPU PhysX xD :P to był wykręcony PII :P, czasem było około 12 fps ale dało się grać :P "joke"

Link to post
Share on other sites

Strategia CDP na lata 2013-2016

http://slimak.onet.pl/_m/nb/biznes/20130321/101419/zalacznik.pdf

 

Najbardziej to mnie ciekawi to:

 

Rok 2013

- Premiera pierwszej, niekomputerowej gry opartej na świecie Wiedźmina.
 
Trochę o wątku fabularnym
Link to post
Share on other sites

w większych miastach są kluby P'n'P RPG :P

tak samo TCG typu Might and Magic, YuGiOH, czy chociażby WoW TCG są bardzo popularne [sam gram w Might and Magic]

gra planszowa, która zawierałaby elementy RPG [np zyskaj poziom 10 przed innymi, wykonuj wylosowane zadania, itp itd] byłaby fajną rozrywką przy piwku :D

czas pokaże co to będzie, ja osobiście nie mogę się doczekać 2014 i premiery na PC

mam nadzieję, że REDzi podzielą się jakimiś wstępnymi gameplay'ami już niedługo :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...