Skocz do zawartości

TV 37-40' 1000-1600zł


Recommended Posts

TV do salonu pod cyfrówkę polsatu oraz sporadycznie PC.

Jeśli ma to znaczenie to, odległość od TV będzie wynosić 4-5m.

Specjalnych wymagań raczej nie mam: DVB-T, USB, HDMi - to ma każdy telewizor :P

Znalazłem:

http://allegro.pl/led-ad40ummb-fullhd-nagrywa-mpeg-4-sklep-w-wa-raty-i3342112702.html

http://allegro.pl/tv-led-samsung-ue40eh5020-fullhd-dvb-t-usb-fv23-i3349751665.html

http://allegro.pl/szok-cena-tv-philips-40pfl3008-usb-100hz-dvb-t-led-i3337209277.html

 

Nie chcę się naciąć, ale nie mam pojęcia  czym się kierować.

Mam nadzieję, że ktoś z głową mi doradzi :D

 

Link to post
Share on other sites

Ja polecam ze swojej strony TV od LG 42", posiada ekran LED-owy 120Hz, DVB-T, 1xUSB, 2xHDMI. Na odległość 4-5m nada się.

Jeśli dało by radę dołożyć 400zł to za 2000zł masz fajnego Samsunga, który posiada Wi-Fi, wypożyczalnie filmów itd. Jedyna wada to odtwarzanie małej ilości plików chyba MKV na nim nie idzie z pendrive, jak zależy Ci na tym to bierz Panasonic w tej samej cenie.

Link to post
Share on other sites

@up

42 cale? Masz wyraźnie, że do 40'

Podświetlenie LED ma każdy, 120Hz? Jasne... 50Hz sztucznie podniesione do 120.

Kompletnie mi nie zależy na Wi-FI, wypożyczalniach i innych bzdetach. Ja się pytam co z jakością obrazu i czy dopłacając uzyskam lepszy efekt.

Link to post
Share on other sites

Co do jakości obrazu sam posiadałem tego LG i mogę go w 100% polecić, ostry obraz, znakomite kolory.Jedyna wada to kiepski dźwięk. Przed LG posiadałem plazme od Panasonica 37" i z odległości 4m wydaje się mała dlatego polecam 42" lub porównanie w sklepie obydwóch wielkości z odległości 4-5m.

Jeśli możesz dopłacić to Panasonic ma lepsze kolory od LG ( szczególnie czerń), lepsze ustawienia i dopasowanie obrazu. Do tego ta seria jest z 2013r.

Link to post
Share on other sites

TV 37-40 i odległość oglądania 4-5m? Śmiech na sali, do takiej odległości min. 50". Polecam zapoznać się z jakimś artykułem jak dobrać przekątną telewizora do odległości. Masz nie za duży fundusz więc ja na twoim miejscu wybrałbym Panasonic 50X60 jest to plazma więc obraz jest bardzo dobry. Pod cyfrówke polsatu telewizor spełnia oczekiwania w stu procentach.

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

 

 

TV 37-40 i odległość oglądania 4-5m? Śmiech na sali, do takiej odległości min. 50". Polecam zapoznać się z jakimś artykułem jak dobrać przekątną telewizora do odległości.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jeśli okażę się, że będzie to dla mnie za daleko to zrobi się małe przemeblowanie i po problemie :D  Myślałem nad plazmą, ale jednak wole LCD.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...