Skocz do zawartości

[MULTI] Wolfenstein - seria


Recommended Posts

Napiszę też kilka moich uwag. 

 

1. Mam radeona 280x i mogę ustawić grafikę na ultra, ale gra zaczyna "szarpać" niemiłosiernie, widać, że coś tu nie gra z optymalizacją, na ustawieniach wysokich jest duzo lepiej.

2. Grafika jest super, nie wiem czego się czepiacie, jest ładniej niż w BF4 i crysis 3.

3. Gra nie działa na dwóch ekranach, chciałem uruchomić grę na tv, ale jak juz raz uruchomiłem w 1200p to w 1080p juz się w tv nie uruchomi bo pojawiają się błędy i wiesza się komputer.  Nie można tez uruchomić samego 1080p jeśli tv nie jest włączony w tym samym czasie. Pozatym gdy obraz jest klonowany to gra zawiesza się na filmikach :/

Edytowane przez auranoir
Link to post
Share on other sites

@ Nowaj - jak u Ciebie z FPS'em?? Daje rade utrzymać stałe 60 z vsync z max detalami i jakimś wygładzaniem? Zastanawiam się czy kupić  w tym miesiącu to czy Watch Dogs...

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

 

 

@ Nowaj - jak u Ciebie z FPS'em?

 

Tak jak u mst i Szarika - zero przycinek. Zakupu absolutnie nie żałuję, mimo, że gry jeszcze nie skończyłem.

 

 

 

lepiej watch dogs

 

Gra jeszcze nie wyszła, więc jeśli w nią nie grałeś to taki komentarz nie ma większego sensu. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jako ze dotrałem do 4  misjii moge w pewnym stopiiu tez cos o grze naskrobać :)

 

Przedewszystkim  przed ta grą musze wspomiec ze zagralem sobie jako wstęp (ponownie) w Wolfa (2009) ,gre ktora pokochałem ,i do dzis pamietam ten fun kiedy Niemcy tracili kaski ze snajperki lub te piękne "pady" trupów ,cos niesamowtego.

Feeling strzelecki w Wolfie sprzed 5 lat to poprostu mistrzostwo i do dzis wzór dla CoD-ow ,BioShockow czy innych badziewi :) .Moze  w Maxie payne 3 tez  wygladalo to jakby naprawde sie strzelało ale Max  to nie FPS.To dla mnie jest wyznacznikiem dobrego FPS-nie grafa ,nie piękny dym w tle,ale to jak czuje strzal ze swojej broni .

 

DO tego WOlfa tez  tak podeszlem i bylem na ta produkcje zapatrzony jak gekon w muchę :)

 

Fabuła

 

Niby prosta,losy bohatera  ,w tle Nazisci.Ale pokazana wrecz zmiksowana ,ze  da sie to zjeść ze smakiem  i poproscic o dokładkę.

Blazkowicz  to facet z jajami ,super  sa te jego  "wstawki" gdzie jak w   transie mowi o zemscie i niedopuszcza mysli ze nazisici moga wygrac wojne.Polski watek-super daje smaczku ,czujemy sie bardziej "swojsko".Postacie dobrze wykreowane ,nazisistka w pociagu i jej wyglad,itd wszystko tak jak byc powinno.

9/10

 

Grafika

 

No coz .Idetch 5 i wszystko jasne.Niby jest ładnie,ale to tylko pozory.Przypomina to troche Bioshoscka ,jest troche rysunkowo,a ja za tym nie przepadam.Wystarczy podejsc do tekstury by zobaczyc jak ona jest brzydka :D W Wolfie z 2009 bylo odwrotnie,tam nawet mapy na scianie czy napisy u tych z Kręgu byly niesamowite.Na plus  dobry "rozrzut" krwi ,jest zaraz za cialem w ktore strzelilismy oraz na podlodze.

 

5,5/10

 

Feeling

Troche zawód.Kurna to nie to.W starym WOlfie czułem to ,naprawde czułem.A tu ? Niby  tez  to czuje ale  jest gorzej,Liczylem ze strzelanie z biodra  czyli to co kocham bedzie tutaj dopracowane w 110% ,ale  troszke zawod.Na plus ,Po strzale do trupa spada mu kask,i na twarzy pojawia sie "mięcho" czyli to co bylo w WOlfie starym.,To na plus(wezcie zrobcie tak w Battieflieldzie 4 :D) a zobaczycie jak tam to wyglada :D

 

7/10

 

Ekwipunek

 

jest to co byc powinno,czyli zbieramy ammo z wrogow.A nie jakies skrzynie co 20m jak w BF4 .Zachwojmy troche powagi :)

stara szkola fps ciagle zywa,choc  bronie  troche plastikowe,i jest smaczek w postaci noszenia 2 naraz ,czujemy sie wtedy tacy "kozacy"

8/10

 

Ogolnie wrazenie sa dobre,Nazisici sie inforumuja gdzie  jestem ,moze nie tak jak w tamtym Wolfie  gdzie  oni wiedzeili nawet  kiedy przeladowywuje(hurry up! he is reloading !) widac  ich wspolprace,ale czasem glupote kiedy biegana sznureczkiem we 4 niesolonieci;D

Gra ma plusy (fabula,texty,postacie) i minusy(grafika,po czesci  feeling strzelecki) ale ogolnie broni sie przed  tym nowymi   produkcjami ,bo nawiazuje  do przeslosci i sie od niej nie  odcina.Jest  to duzy plus ,gdzie producent pamieta jak sie kiedys tworzylo  swietne gry i próbuje jakkolwiek do tego nawiazac

 

WOlf napewo  jest do zaakceptowania,do polubienia ,i do  powiedzenia "tak to bylo dobre 20 h przed kompem"

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Grafika rzeczywiście nie była oszałamiająca ale nie irytowała podczas rozgrywki. Jeśli chodzi zaś o kwestię fabularną to jak najbardziej ok :) Potrzebny był taki rozluźniający siekacz natomiast waga gry, a długość rozgrywki no cóż. Każdy sam może sobie odpowiedzieć na tę kwestię.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Panowie przeszedłem już tego Wolfa z 4 razy także kilka słów, kilka wniosków ode mnie:

 

+ ogół fabuły ciekawy, jasno postawiony cel gry

+ duża różnorodność rozdziałów, ciekawe mapy, lokacje, znajdźki

+ bronie bardzo mi się podobały, feeling super, "double damage" genialny :D 

+ świetna kreacja bohatera oraz wszystkich postaci pobocznych, charyzma najwyższych lotów - Bobby Bram, Tekla miodzio :D 

+ ciekawe monologi - wywody - wspomnienia bohatera oraz dialogi występujące w grze (z wyłączeniem tych pseudo - żydowskich)

+ rozwój umiejętności, gadżety do zbierania również na duży plus

+ momentami było emocjonalnie a nawet wzruszająco (śmierć Klausa, obóz Belica, końcówka)

+ polskie akcenty

+ odważne sceny seksu Ani z B.J.'em :P

+ udźwiękowienie gry dobre, muzyczka i soundtrack genialne! :D

+ easter eggi :D

+ dwie ścieżki Wyatt - Fergus

+ duża różnorodność wrogów, świetne postacie Frau Engel, Bubiego, genialna postać Deathshead! 

 

i pewnie jeszcze wiele pominąłem/zapomniałem

 

- za mało, za mało walki, liczyłem na huragan wrogów, robotów a zastałem sekwencje regularnej walki z elementami banalnej skradanki, kiepskie AI, czasem było zbyt łatwo

- elementy pseudo - żydowskie jakoś mnie zniesmaczyły :/

- za krótko, gra mogła ze swoim potencjałem potrwać i z 50 h - w mojej ocenie oczywiście :) 

- czasem brakowało mi pewnych wyjaśnień, szczegółów, dopowiedzeń między końcem a początkiem poszczególnych rozdziałów

 

i pewnie jeszcze kilka mógłbym wytknąć... :D

 

Grę będę wspominał bardzo dobrze, warto było kupić, warto było pomęczyć się na HARD MODZIE, warto było przejść te kilka razy.

Sorki za swego rodzaju ekscytację przy ocenie ale z mojej strony ale uważam Wolfenstein New Order jest jedną z topowych pozycji w tym roku :)

 

A to mój ulubiony fragment z Bobby'm Bram'em w roli głównej :)

 

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

http://i.imgur.com/DlqPSFG.jpg

Wolfenstein: The Old Blood to samodzielny prequel do Wolfenstein: The New Order

Wydarzenia zostały umiejscowione w 1946 roku i gracze ponownie wcielą się w rolę B.J. Blazkowicza, który musi wyruszyć na dwuczęściową misję do Bawarii.

W pierwszej części – Rudi Jäger and the Den of Wolves – główny bohater produkcji stanie naprzeciw „maniakalnego strażnika więziennego” w momencie próby dostania się do Castle Wolfenstein. Blazkowicz musi wykraść niezbędne współrzędne.

W drugiej części – The Dark Secrets of Helga Von Schabbs – Blazkowicz trafi do miasta Wulfburg, gdzie znajdzie „obsesyjnego” nazistowskiego archeologa, który ekshumuje artefakty mające ciemną i starożytną moc.

Dodatek zadebiutuje na rynku już 5 maja – w wersji cyfrowej oraz pudełkowej. Zainteresowani gracze powinni przygotować około 90 zł.

źródło: ppe.pl; własne

 

 

 

http://i.imgur.com/1H9htzy.png

16085395354_5362a49723_h.jpg16681789686_710f7f82c4_h.jpg16520329150_f1db23c9a7_h.jpg

 

 

Będzie w co grać przed premierą Wiedźmina  :jupi:

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...