Skocz do zawartości

Wielki konkurs NVIDIA I SilentiumPC


Recommended Posts

Trochę lipa wyszła :( W sumie powinny być jakieś kary dla użytkowników którzy podrobili fotki lub wzięli je z neta.

 

 

Przecież reszta była fair... znowu uczciwi użytkownicy cierpią...
  << święta racja.

Mam tylko nadzieję że jak zostanie ogłoszony ponownie konkurs to na wyniki nie będziemy musieli tak długo czekać ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Czemu osoby, które ukradły zdjęcia nie zostaną odsunięte od konkursu?
Bo trudno powiedzieć kto jest złodziejem, a kto autorem.

 

Myślę że redakcja powinna wprowadzić regułę żeby zdjęcie musiało zawierać karteczkę z nickiem użytkownika.
Popieram!

 

BTW przyszły zwycięzca (na 100% nie ja, bo nie spełniam wymagań) na pewno nie będzie narzekał na to, że musiał dłużej poczekać ;)

Link to post
Share on other sites

Bo trudno powiedzieć kto jest złodziejem, a kto autorem.

Więc zróbmy weryfikację już nadesłanych zgłoszeń...

 

 

Edit:

Wyobraź sobie taką sytuację.

Przyszły zwycięzca to osoba, która nie brała udziału w obecnej edycji konkursu, a tylko w tej ponowionej, dlaczego Ci, którzy się starali wszystko na czas oddać mają być traktowani inaczej?

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites

 

 

Więc zróbmy weryfikację już nadesłanych zgłoszeń
To byłoby dobre rozwiązanie - zwycięzca dosyła więcej fotek swojego configu (pod innymi kątami, ze zbliżeniami...)

 

 

dlaczego Ci, którzy się starali wszystko na czas oddać mają być traktowani inaczej?
Wiesz - zgadzam się z Tobą całkowicie, jednak... nie jestem redaktorem i Ci tego nie wyjaśnie ;)

 

 

 

Mam nadzieję, że warunki regulaminu spełniłem
Teraz to już bez znaczenia ;)
Link to post
Share on other sites

Temat trzeba po prostu przekazać do nvidia. Jeśli konkurs jest sygnowany ich logiem powinni wiedzieć o jego przebiegu. Organizowanie ponownego konkursu to kpina dla uczestników. Jest wiele innych sposobów na udowodnienie autentyczności zdjęć i redakcja na pewno jest tego świadoma. Ktoś będzie chciał ustawić konkurs pod siebie. Powinni pokazać te "skradzione zdjęcia" i ujawnić podejrzanych użytkowników. Osobiście zwrócę się w tej sprawie również do silentiumpc.

 

Dla mnie takie podejście samo w sobie jest podejrzane. Może redakcja chce zarobić. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość JonathanArcherPL

A można wiedzieć o jaki konkurs chodzi ? xD, bom nie w temacie :P

łee muszę mieć GTxy pfu niech spadają na drzewo 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja juz w d**ie to mam, mysle, ze drugi raz raczej juz nie podejde do konkursu.  Poszli po najmniejszej linii oporu, po co sie wysilac. Jak mozna go anlulowac i zarowno uczciwych jak i nie uczciwych wrzucic do jednego wora.... Nagrody i tak nie powalaly, tym bardziej, ze nagradzali tylko 1 osobe. Chodzilo o sam fun, ze to wlasnie Twoj sprzet wybiora.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...