Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szukam karty graficznej do mojego sprzętu: 
Chieftec 500W A80 
Amd phenom II X4 2.7 
4 GB Ram 
Asrock N68 
Dodam że zależy mi na ustawieniach 1920x1080 High płynnie w BF3 oraz 1080p chociaż Medium w BF4 
obecnie zastanawiam się nad kartą Gainward GTX 560 GS 1GB za 400 zł lub ewentualnie dołożyć około 100 zł do HD 7850 1 GB 
Proszę o fachową odpowiedz . 
i pytanie czy przy 1080p wystarczy 1GB ? 
Z góry dziękuję

 

a tu karty :

http://allegro.pl/gainward-geforce-gtx560-gs-1gb-dvi-hdmi-pci-e-i3349422422.html - GTX 560 GS

http://allegro.pl/club-3d-radeon-hd-7850-royal-king-hdmi-dvi-2x-mi-i3345445038.html - HD7850

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Do większości gier 1gb starcza, ale trafiają się wyjątki jak np crysis 3 na (very high) i pamięci  brakuje chociaż ta karta i tak nie pociągnie crysisa na wysokich wiec myślę ze 1gb będzie dobrym wyborem.

 

 

i jeśli chcesz grac w bfa na wysokich to zalecam Oc procesora... Bf3 w multi ma bardzo duży nacisk na CPU

Edytowane przez kyubi13231
Link to post
Share on other sites

Bierz Radka 7850 w wersji 1 GB, dodatkowe 1 GB nie jest warte dopłaty ok. 100 zł. Mam takiego Radosława i w połączeniu z Phenomem II x4 daje sobie świetnie radę (choć ja gram w 1680x1050), nawet Crysis 3 śmiga ładnie na wysokich (wbrew opinii powyżej). Co do kręcenia procka, to im wyżej, tym lepiej. Zrób maksymalne OC, jakie jesteś w stanie uzyskać przy stabilnej pracy kompa i tyle.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Bierz Radka 7850 w wersji 1 GB, dodatkowe 1 GB nie jest warte dopłaty ok. 100 zł. Mam takiego Radosława i w połączeniu z Phenomem II x4 daje sobie świetnie radę (choć ja gram w 1680x1050), nawet Crysis 3 śmiga ładnie na wysokich (wbrew opinii powyżej). Co do kręcenia procka, to im wyżej, tym lepiej. Zrób maksymalne OC, jakie jesteś w stanie uzyskać przy stabilnej pracy kompa i tyle.

I BF3 na jakich ustawieniach wchodzi ? 

Link to post
Share on other sites

W BF3 grałem jeszcze na starym konfigu, także w tej kwestii się nie wypowiem, ale opinie krążą takie, że multi lubi mocne procki.

OC na boxowym chłodzeniu to pomysł raczej karkołomny. Ono jest głośne już na stockowym taktowaniu, po OC będzie bardzo głośno i gorąco. Można próbować, ale polecam od razu kupić coś przyzwoitego (za nieco ponad 100 dostaniesz Fortisa, który spokojnie da radę).

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu wziąłbym konkurującego GTX 660 ze względu na to że masz procesor AMD z którym lepiej współpracują karty NV , a jeśli chodzi o sam FPS w BF3 to obie karty zapewniają podobną wydajność  :)

Edytowane przez dudiX
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja na twoim miejscu wziąłbym konkurującego GTX 660 ze względu na to że masz procesor AMD z którym lepiej współpracują karty NV , a jeśli chodzi o sam FPS w BF3 to obie karty zapewniają podobną wydajność :)

 

prove it

Link to post
Share on other sites

jak jesteś fanem Battlefieldów to tak jak koledzy radzą - bierz wersję 1gb i lepiej zajmij sie kręceniem proca, bo to on ci klatki w tej grze ogranicza - ostatnio bawiłem się przy moim  phenomku i  znalazłem ostateczny zegar w tej grze powyżej którego kręcenie nie daje praktycznie efektów w postaci przyrostu fps - jest to 3,8 GHz - przy takim zegarze rzadko kiedy spada minimalny poniżej 40 kl/s - a co ciekawe , na 3,4 ghz (standard) spadki minimalnego fps są już do 36 kl/s na dużych mapach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...