Skocz do zawartości

Poważny zestaw do grania.


Recommended Posts

Na podzespoły macie 10k, myślę że da się osiągnąć dobrą wydajność przy tej rozdzielczości.

 

Z góry dziękuje

 

 

 

Edytowane przez ParsonPL
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeżeli zdecydowałbyś się na SLI to ja złożyłem coś takiego :

Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Fractal Design Define R4 USB 3.0 Black Pearl

MSI Z77A-G45 /intel Z77, LGA 1155/

Gigabyte GeForce GTX 780 OC 3GB DDR5 384bit (1006/6008) x2

Western Digital Black 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL SP1

Thermalright HR-02 Macho Black-White

Samsung SSD840 Pro 128GB (530MB/390MB/s)

bequiet! DarkPowerPro P10 850W

Kingston 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 HyperX Low Voltage

XFX XXX 850W Modular 135mm 80+ silver SLI PSU

 

9129 zł + kody promocyjne w esc.pl do wpisania w komentarzu na montaż oraz kod do gry gratis (gra do wyboru): X98TY2AZ + Far Cry 3 bądź X98TY2AZ + Crysis 3

 

Chociaż nie jestem pewien zasilacza, dobrze by było jakby ocenił to jakiś ekspert :)

 

 

 

NIEKOMPETENCJA / NIEDOSTOSOWANIE SIĘ DO REGULAMINU WEW.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

no właśnie się zastanawiam czy nie bedzie z tym problemow?

 

 

Faflucy ten zestaw mi nie odpowiada do gier chyba proffesional nie jest potrzebny a grafika jest troche słaba

mnikroprzyciecia,trzeba miec dobrze wentylowana obudowe,troche wiekszy halas,obowiazek czestej zmiany sterownikòw Edytowane przez aldrex459
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że SLI z Haswellem kiepsko się będzie odnosić co do temperatur, bardzo dobra karta dźwiękowa, ale czy Parson będzie w stanie ją wykorzystać? 

 

 

mnikroprzyciecia,trzeba miec dobrze wentylowana obudowe,troche wiekszy halas,obowiazek czestej zmiany sterownikòw

 

Mikroprzypięcia chyba nie występują przy SLI tylko CrossFire, wentylowana to się zgodzę, parę dodatkowych wentylatorków i duża obudowa taka jaką autor wybrał, obowiązek nie zmiany lecz aktualizacji sterowników.

 

NIEKOMPETENCJA

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

LC to już druga sprawa myślę, że bardzo przydatna w tym przypadku, chociaż jedna GTX 780 powinna wystarczyć i nie przepłacać za Titan'a. Najrozsądniej dla autora będzie poczekanie zapewne do jutra na wypowiedź któregoś z ekspertów wtedy będzie miał pełny i jasny pogląd na to wszystko, bo co do kwoty to istnieje wielkie szereg zestawów, które można by zaproponować. Jeśli komputer będzie wyłącznie do gier to na pewno i5-3570K, który można porządnie podkręcić i wyciągnąć z karty graficznej jak najwięcej, 8gb RAM zdecydowanie wystarczy płyta Z77-G43 do pojedyńczej karty Z77-G45 jeśli chodzi o SLI i oczywiście porządny zasilacz, SSD jeden z lepszych czyli 'Samsung SSD840 PRO 128GB' . 

Link to post
Share on other sites

Bedziesz gral na wszystkich monitorach? Ja bym tak nie mogl grac. Gtx 780 krztusilby sie w niektorych tytulach. Titan lepszym rozwiazaniem. A najlepiej sli w przyszlosci. Przydalby sie tez do tego i7 3930k i jakas plytka do oc. Titan oczywiscie z 5gb na pokladzie. 8gb ram starczy. Ew. Pozniej dolozyc jeszcze 8gb. Czy ssd to konieczny wydatek? Moglbys na tym przyoszczedzic.

 

BZDURY

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

@up, co ty się wypowiadasz? Że niby Titana brać? i to pod SLI??

Najlepszym wyjsciem jest 2xGTX 770, GTX780 jest wydajniejszy, ale troszkę przepłacony.

Titan w SLI to już całkowicie przepłacona sprawa. 

SSD jest prawie że konieczne , przecież wszystko szybciej wczytaj dzięki transferom dysków SSD.

 

I7 3930k to typowo profesjonalny procesor, który w grach sprawdza się równie dobrze, ale jest to zbyt duży koszt, w porównaniu do nawet 3570k lub 3770k, albo możesz od razu coś pod Haswella brać :)

 

RAM to najlepiej 16 GB 1600MHz, albo i wiecej, zależy czy chcesz te 3-4 fps, czy nie :P

Link to post
Share on other sites

Bedziesz gral na wszystkich monitorach? Ja bym tak nie mogl grac. Gtx 780 krztusilby sie w niektorych tytulach. Titan lepszym rozwiazaniem. A najlepiej sli w przyszlosci. Przydalby sie tez do tego i7 3930k i jakas plytka do oc. Titan oczywiscie z 5gb na pokladzie. 8gb ram starczy. Ew. Pozniej dolozyc jeszcze 8gb. Czy ssd to konieczny wydatek? Moglbys na tym przyoszczedzic.

Według mnie Titan w SLI nie ma sensu patrząc na cenę ten procesor w grasz mu się nie przyda i5-3570K wystarczy tak samo jak 8gb RAM'u.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...