Skocz do zawartości

Gears of War


Recommended Posts

co sądzicie o GoW? (ew. 2)

nudna i przeceniona strzelanina czy dobra gra akcji zasługująca na na miano lepszego z tytułów?

 

1 to może i nie super-nowa produkcja, ale ja gram dopiero teraz bo poprzedni konfig średnio mi umożliwiał

 

uważam, że to dobra gra i nie czuję monotonii rozgrywki, którą zarzucają przeciwnicy GoW'a

ciągła akcja mnie osobiście przypadła do gustu i myślę, że to będzie jedna z tych gier, które mnie znudzą i dobrnę do finału ;)

 

jedyne do czego mogę się przyczepić to drobne bugi i czasami kulejące AI współtowarzyszy... potrafią narobić kłopotu, zatrzymać się w miejscu, nie schować się, szkoda że nie potrafią na własną rękę obsłużyć działka

na szczęście przez większość czasu radzą sobie całkiem nieźle

 

imo dobra gra tpp z prostymi zasadami rozgrywki a tego gatunku chyba nieco brakuje na blaszakach

Link to post
Share on other sites

Człowieku! Gears Of War rządzi! Nieraz już przeszedłem tę grę.

Wysoka grywalność, brak monotonii, innowacja rozgrywki no i w końcu świetna optymalizacja (dobra robota chłopaków z People Can Fly).

Gra warta polecenia jak nic.

Czekam na GoW2 z niecierpliwością ;)

Link to post
Share on other sites

Człowieku! Gears Of War rządzi! Nieraz już przeszedłem tę grę.

Wysoka grywalność, brak monotonii, innowacja rozgrywki no i w końcu świetna optymalizacja (dobra robota chłopaków z People Can Fly).

Gra warta polecenia jak nic.

Czekam na GoW2 z niecierpliwością ;)

Potwierdzam, grało się wyśmienicie :D
Link to post
Share on other sites

Gow podobnie jak UT2k4/UT3, COD etc. to tytuly ktore swoje prawdziwe mozliwosci jesli chodzi o grywalnosc pokazuja dopiero w trybach multi gdzie trzeba miec troche pojecia o grze. single player jest ok na pare godzin zabawy. ja ok. 4 lata gralem w UT2k4 w jednym z lepszych polskich klanow i powiem tyle - mimo uplywu czasu to sie nie moze znudzic ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No w koncu znalazlem jakis temat o tej gierce:) Ja mam z kolei pytanie. Czy Gears of War i Gears of War 2 beda chodzily plynnie na moim kompie (konfig w profilu), w rozdzialce 1680x1050, z lekko podkreconymi bajerami?

Link to post
Share on other sites

Gears od War 2 na jakiejkolwiek PeCetowej konfiguracji chodzić nie będzie bo po prostu go na PC nie i z tego co wiem nie będzie.

 

GoW chodzić powinien, ale czy w takiej rozdzielczości i z "podkręconymi bajerami" to wątpię.

Link to post
Share on other sites

GoW skończyłem parę dni temu a kupiłem właściwie przypadkiem bo nie było jeszcze nowego Riddicka w sklepach. Mimo że giera już dosyć stara to trzyma fason. Fajne intuicyjne sterowanie, niezła oprawa (mimo upływu czasu) i bardzo miodna rozgrywka. Wszystkim, którzy jeszcze nie grali polecam, obowiązkowa pozycja. Natomiast jak jest z graniem na sieci? Czytałem, że pełny multi wymaga konta "gold"? Czy to normalnie działa w Polsce czy trzeba zakładać konto podając zagraniczny adres?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...