Skocz do zawartości

Ostro przesadzone wymagania sprzetowe!


Recommended Posts

ŁADNIE !!! Wyłączyłem tylko ADvanced DOF w Dx 11 options !! Z 17 fps zrobilo mi sie 30-40 !fps. ( w tym miejscu gdzie jest 1 walka koło samochodu na tum śniegu )

 

Wszystko Very High, AAA , Dx 11 Teselacja jest włączone.

Link to post
Share on other sites

sevku22-->o to chodzi że gra robiona pod nvidie, skoro obsługuje physix to na kartach ATI może bardziej obciążać procesor i w efekcie zwalniać - ciężko powiedzieć, trzeby by sprawdzic jak Metro 2033 chodzi na kartach nvidii (gtx 275/285) i tych najnowszych 470 i 480 (których jeszcze nie ma).

Link to post
Share on other sites

ja mam GTX 275 i na 1280x1024 można grać bez problemu, ale sądzę, że jakby to odpali 1650x1080 / 1920x1080 to obejrzałbym ładny slideshow ;) Śmieszne jest też to, że nie mogę odpalić DX10 i Antyaliasingu. Zainstalowałem najnowsze stery, service packa 2 do visty mam, a i tak nie działa.

Link to post
Share on other sites

ja mam GTX 275 i na 1280x1024 można grać bez problemu, ale sądzę, że jakby to odpali 1650x1080 / 1920x1080 to obejrzałbym ładny slideshow :P Śmieszne jest też to, że nie mogę odpalić DX10 i Antyaliasingu. Zainstalowałem najnowsze stery, service packa 2 do visty mam, a i tak nie działa.

troszkę mnie wystraszyłeś zobaczy się czy pójdzie w FullHD na moim kompie :wariat::rudolph:
Link to post
Share on other sites

sevku22-->o to chodzi że gra robiona pod nvidie, skoro obsługuje physix to na kartach ATI może bardziej obciążać procesor i w efekcie zwalniać - ciężko powiedzieć, trzeby by sprawdzic jak Metro 2033 chodzi na kartach nvidii (gtx 275/285) i tych najnowszych 470 i 480 (których jeszcze nie ma).

Przecież PhysX włączasz w opcji... Więc nie wiem o co wam biega:/

 

Ach ten zły PhysX;) Opanujcie się hehe.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...