Skocz do zawartości

Ostro przesadzone wymagania sprzetowe!


Recommended Posts

Nom a zwróć uwagę na to

 

Maksymalne wymagania sprzętowe:

 

* Procesor: Core i7;

* Karta graficzna: kompatybilna z DX11 (GeForce GTX 480 lub 470;

* RAM: tak dużo, jak to tylko możliwe, nawet ponad 8 GB;

* Dysk twardy: szybkie HDD lub SSD

Link to post
Share on other sites

Jako wielbiciel stalkera juz pozwoliłem ją sobie zakupic,ale na steam dostępna jest dopiero od 19 marca.

Swoją drogą to ciekaw jestem na jakich ustawieniach będę mógł pograć,w końcu gra niby jest pod nvidie.

Link to post
Share on other sites

Wymagania są wysokie szczególnie te dot. ramu, jednak myślę że do pogrania na Full (oczywiście bez Fizyki i 3D Vision) wystarczy porządny 4-rdzeniowiec, plus ten Gtx260 no i z 4GB Ramu (taki standard jak na dzisiejsze czasy).

Wydaje mi się że z tymi Gtx 470 to jest tak że musieli podać model karty który będzie obsługiwać Dx11 i który nie bedzie miał nic wspólnego z ATI/AMD :P

A ogólnie całe te wymagania są lekko przesadzone.

I oby tylko optymalizacja nie zawiodła.

Link to post
Share on other sites

Już pisałem o tym w komentarzach do newsa. Nie macie się czym przejmować. To marketingowy bełkot. Widać nvidia sypnęła grosza, a biedny developer z Ukrainy się połasił.

 

Generalnie podawanie w wymaganiach karty, której developer nie widział na oczy, nadaję się do kabaretu :menda:

Zresztą jak ktoś napisał, musieli podać kartę z dx11, a na mocy dolarowego porozumienia musiała być to tylko i wyłącznie Nv. No to jaki model mieli napisać? :)

 

Takie tanie i niestety żałosne zagrania, pokazują w jakiej desperacji jest Nv. Śpieszcie się panowie z tym fermi i wstydu oszczędźcie !

 

Natomiast ilość ramu niepokoi , bo może zapowiadać fatalną optymalizację.

 

Tak czy siak te rewelacje bardzo mnie zniechęciły na starcie do tej gry (a jestem fanem post nuklearnych klimatów).

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Te wymagania są baaardzo zawyżone.

Na moim kompie (patrz profil) komfortowo gram w 1024x768 HIGH jedynie przechodząc pomiędzy pomieszczeniami w "miastach" mam drobną przycinkę przez ułamek sekundy, ale w końcu mam tylko 2 GB ramu.

Jak ustawiłem wszystko na maxa i wyszedłem na powierzchnie to jakość grafiki mnie zamurowała...

 

Ale gra przednia. Jest bardzo grywalna i ma fajny klimat, jak wczoraj usiadłem przy niej do kompa ok 21 tak jak następnym razem spojrzałem na zegarek była 4:20 - bardzo wciąga.

Link to post
Share on other sites

to zmień bo głupio wygląda taki mocny komp i i taka karta w opisie ;)

 

serio tak malo fps po ustawieniu na max? Może to wina physiXa, bo trzeba było stery instalować.

Ja ustawiłem na 1680x1050, dx9 i detale wysokie (nie najwyższe) i grafika powala na kolana (a ciężko mnie zadowolić). Potem z ciekawości odpaliłem na maxa (dx10 bo mam tylko Radeona 4890) i jakoś dużo lepiej to nie wyglądało a FPS nie pozwalał komfortowo grać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...