Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od niedawna mam kilka irytujących problemów z MW2.

 

1.Od tygodnia strasznie podniósł mi się ping.Prawie cały czas jest czerwona kreska.

2.Nie mam pojęcia jak otworzyć ten NAT.Ale to nie wpływa na wydajność rozgrywki więc to nie jest duży problem.

3.Czasem na niektórych mapach ( INVASION, UNDERPASS) spadają mi fps (max.89- wie ktoś dlaczego to jest dla mnie maksymalna ilość?).

 

Najbardziej irytujący jest ten ping przez który nie mogę grać.

 

Dysk ma 2 miesiące, więc nowy ( Samsung F3).Sprawdzałem system antywirusem (AVAST).Nic nie wykryło.Szybkość połączenia - 2mb/s.

 

 

Proszę o pomoc.

 

 

EDIT - fps spadają do 30-40.

Link to post
Share on other sites

3.Czasem na niektórych mapach ( INVASION, UNDERPASS) spadają mi fps (max.89- wie ktoś dlaczego to jest dla mnie maksymalna ilość?).

 

Widocznie masz ustawione w konsoli maxfps 90 ( o ile dobrze pamiętam to jest domyślna wartość dla CoD'a)

 

W CoD 4 wchodziło się w konsole i wpisywało:

/com_maxfps x
gdzie x to ilość fps

Aczkolwiek nie jestem pewien czy tak samo się to robi w MW2. Spróbować możesz.

Link to post
Share on other sites

1. Jako że w MW2 nie ma dedykowanych serwerów, nie ma konsoli.

2. Kabel, aczkolwiek on jest podłączony do routera.

 

3.Zakupiłem WIN7, i chcę go zainstalować.Da się jakoś zapisać profil żeby go później wgrać?Słyszałem że coś jest online zapisywane ale nie wiem czy to o to chodzi.

Link to post
Share on other sites

3.Zakupiłem WIN7, i chcę go zainstalować.Da się jakoś zapisać profil żeby go później wgrać?Słyszałem że coś jest online zapisywane ale nie wiem czy to o to chodzi.

Jeżeli na Win7 będziesz korzystał z tego samego konta Steam, to nie musisz nic przenosić, staty, lvl itd. jest na serwerze steam zapisane :lol:

 

Jak chcesz savy z SP to skopiuj katalog players :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...