Skocz do zawartości

Hd 7870 wyświetla poniektóre tekstury z błędami


Recommended Posts

Witam. Kupiłem Radka hd 7870 zalman i wystepowały z nim niewielkie problemy, mianowicie czasami wyświetlał błędnie tekstury np. W Skyrimie dziwnie mrugały góry w oddali, w far cry 3 mrugały cienie i czasami morze w oddali było z takimi białymi plamkami o nieregularnych kształtach, w Metro last light w ogóle pojawiał się i znikał czarny ekran, a do tego spadki kl/a były aż do 8 po mimo dobrej specyfikacji komputera, tera online i wiedźmin 2 same się zamykały ( zasilacz ocz corextream 500w). Pomyślałem, że oddam ją na gwarancje, i też tak zrobiłem. Reklamacja nie została przyjęta ze względu na to, że sprzęt był sprawny. Czy może to być wina czegoś innego niż karty? Dodam, że problemy występowały na dx 11, na 9 już takowych raczej nie było. Zamykanie gier może występować przez zasilacz, ale te tekstury wskazują na karte graf. Sterowniki miałem najnowsze, stabilne i próbowałem je reonstalować, sciągać wcześniejsze itp ale nic nie pomagało. Co o tej sytuacji sądzicie

Edytowane przez johnnyjonjc
Link to post
Share on other sites

Wgrałem na nowo Windowsa i zainstalowałem najnowsze stabilne sterowniki 13.4 i obniżyłem taktowanie do 950mhz. Póki co, zdążyłem sprawdzić tylko metro last light i stwierdzam, że wzrosła liczba kl/s, ale nadal jest problem z teksturami ( trochę mniejszy, ale nadal jest).Dodam, że póki co, Tera online przestała się zamykać sama. Może ma na to jakiś wpływ, że gram przez kabel hdmi na tv?

Edytowane przez johnnyjonjc
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...