Skocz do zawartości

Telewizor 40-42cali


Recommended Posts

Witajcie, między lipcem a śierpniem chcę wymienic mojego starego 8letniego Samsunga na nowszy model. Poszukuję telewizora między 40 a 42 cale, kwota jaka przeznaczam na kupno to około 6 tysięcy złotych, oczywiśćie może być tanszy, marki jakie uwzględniam to Samsung,LG i Sony, chybą że polecicie coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Tylko Sony, samsung ES8000 czy też D8000 czy F8000 nie ma takiej jakości i płynności. Znam się bardzo dobrze na elewizorach i naprawde szukaj coś z sony do własnie tej kwoty. Nic innego nie bierz. Stały dwa modele samsung F8000 i jakiś Sony w porównywalnych cenach. I sony miał dużo, dużo lepszy obraz, odwzorowanie kolorów oraz niesamowitą płynność obrazu. A był tam wyswietlany wyścig Formuły 1.

Link to post
Share on other sites

Tylko Sony, samsung ES8000 czy też D8000 czy F8000 nie ma takiej jakości i płynności. Znam się bardzo dobrze na elewizorach i naprawde szukaj coś z sony do własnie tej kwoty. Nic innego nie bierz. Stały dwa modele samsung F8000 i jakiś Sony w porównywalnych cenach. I sony miał dużo, dużo lepszy obraz, odwzorowanie kolorów oraz niesamowitą płynność obrazu. A był tam wyswietlany wyścig Formuły

Czasami to co stoi obok siebie w sklepie ma różne konfiguracje, żeby zmylić porównanie. 

 

Wracając do tematu, masz spory budżet na telewizor. Ja bym tutaj nawet pokusił się o wybór wśród 55 calowych LCD, mam tu na myśli np. LG 55LA740S, albo jeszcze wyżej Samsung UE60F6100. 

Link to post
Share on other sites

Do kwoty około 6k pln, którą chcesz przeznaczyć na telewizor 40-42 calowy, możesz już mieć telewizor dla wymagających użytkowników, jakim jest Panasonic plazma 42" GT60 (kosztuje około 4500zł)

 

2-3 metry do telewizora, to dość sporo i bez żadnego dyskomfortu, można oglądać obraz nawet na 50 calowym ekranie.

 

Wersja 50 calowa Panasonic'a, kosztuje około 5900zł (Panasonic TX-P50GT60) - i to właśnie tego polecam Tobie najbardziej.

Można by powiedzieć, że plazmy Panasonic'a są pochodną telewizorów KURO - a kto temat zna, to doskonale wie, że były to najlepsze ekrany na świecie dedykowane dla koneserów.

 

michal07901 - wybacz moją uwagę, ale jeżeli znasz się bardzo dobrze na telewizorach, jak sam napisałeś i Twoją argumentacją jest: "Tylko Sony......stały dwa modele.....i Sony miał lepszy obraz....", no to wybacz :facepalm: kolego -  zresztą newsfan dobrze napisał: "Czasami to co stoi obok siebie w sklepie ma różne konfiguracje"

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites

Co do Soniaczy to coraz więcej jest narzekania ludzi na ich sprzęt. Nie wiem z czego to wynika, ale pewnie z tego że jadą na starej opinii Bravii. Z takim budżetem to celował bym właśnie w jakiś większy model z serii LG LA lub LM / LN. W grach na 55" w bliskiej odległości robi niesamowite wrażenie. :)

Edytowane przez milko
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...