Skocz do zawartości

eizo 23` f2333 vs Benq LED 3D XL2411T


Recommended Posts

Nieeee ten LG odpada zupełnie, zero zalet- bez obrazy

 

Wracając do prawdziwych monitorów.

Karty pewnie nie zmienie w ciagu najbliższego roku :( ale nie wiem czy nie lepiej zainwestować w 120HZ monitor niż za rok wymieniać karte i monitor :). Jak myślicie warto teraz kupywać monitor na wyrost i to tylko przez 120Hz czy lepiej brać EIZO

 

Co do gier to teraz trzaskam w Ghost Recon Online :) - kurcze tylko czytam że tam jest blokada na 60Hz :/ .... hmmm

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli zamierzasz uzyskać 100+ fps w grach takich jak Battlefield 4 (choć nie znamy jego wymagań, to można spekulować, że na low/medium przy dobrej karcie wyciągnie się te 100 fps) to czeka Cię wymiana karty na jakiegoś GTX 680/770. Sam będę niedługo ogarniał sobie PC i też zamierzam iść w te 120Hz, bo widziałem jaką to robi różnice. Monitory EIZO generalnie cieszą się bardzo dobrą opinią wśród graczy. BenQ zresztą też. Jeżeli naprawdę zamierasz grać teraz lub w przyszłości w 100 fps+, to bierz BenQ. Ja składam sprzęt, który podoła takim wymogom więc mój wybór jest prosty :)

Link to post
Share on other sites

Sam mam tego Benqo i w Batt 3 na max detalach przy 670 tak 60-80 fps. Czasem nawet 100 ale to już rzadko oczywiście płyność jest lepsza niż te 60pfs chociaż w pełnych 100 fps na pewno by się jeszcze lepiej grało.

Link to post
Share on other sites

Co kto lubi. Dla mnie jak gram w Tribes: Ascend i mam 50-60 klatek to obraz już tnie :roll:  (bo i tak przecież w tym wszystkim chodzi o minimalne klatki, a nie czy dana karta wyciąga max 80 czy 120). Także nie ma co uogólniać moim zdaniem, że tyle i tyle wystarczy, bo to zależy od potrzeb i umiejętności wykorzystania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...