Skocz do zawartości

Komputer Dla Gracza do 3550zł


Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie potrzebuję komputera dla gracza do 3550zł.

 

i tu pytanie składać dalej na ivy bridge czy na nowym haswell'u ?

 

oto moja propozycja : https://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNkMEOgjAMht!lZ2LWbbjhOxiOHoyHBXYgIBgGMWp8d9sFzA7GcOj!9Gu7f90LbuNQz!0EhzPkuUXISLQgWSNHZUg0GrkSpXQUUbCIPS4FLIxJJv$HJYOmG0LFznwBJtU0xx$5ZofK944NtGBkbdogZTzxayrj3jK2KrFiu81sMQzzlQxB0ecQGt3kynb0gRDaBRwbHxpfPfllIBXuNK90bztXnzoX!gdhAe8PXrBSiw**

 

 

a no i baaardzo proszę o zestawy komputerowe tylko i wyłącznie ze sklepu pcprojekt.pl ponieważ mam tam znizkę i w sumie mam najbliżej z domu do tego sklepu. Ewentualnie inne sklepy z Krakowa.

 

 

z góry dziekuję i pozdrawiam.

 

Ps. prawdopodobnie będę robił OC

 

Link to post
Share on other sites

Najlepiej IB. Ze sklepu morele.net też możesz odebrać przesyłkę w Krk. Moja propozycja:

 

i5 3570k

 

MSI Z77A-G43

 

Ballistix 8GB

 

WD Blue

 

Brutus M23

 

XFX Core 550W

 

GTX 660 Ti/ HD 7870

 

Niestety na morele.net wzięcie GTX 660 Ti trochę przekracza budżet, ale wydaje mi się, że jest tego warta. Może na innych stronach będzie tańsza to kartę zamówisz osobno a resztę w morele.net

Link to post
Share on other sites

A Czemu wybierasz nadal IB ? podobno haswell ma jakieś tam ulepszenia i jest "wydajniejszy"



spoko, wszystkie części znalazłem na pcprojekt i wyszło 3230, wiec moge chyba sobie pozwolić na lepsza kartę graficzną bo dałem :

gigabyte GeForce GTX660 ti OC 2GB DDR5 HDMI, zamiast niej mogę dać Asus GeForce GTX660 Top 2GB



hmm, po dłuższym czasie namyślania się jednak zmiany wprowadzę takie : komputer nie będzie miał OC ( nie chce mi sie z tym bawić )

 

a oto moja propozycja na teraz : https://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNjsEOwiAMht!l58VQKG7zHYxHD8YDYRyWTWbGFqPGdxdwGA7G7NBAv$7l4wnXcWjmboLdCSRjNRRAtRD!YEtJSTJQLHkixMOVJFVxLlIU67LMNv$XuYC2H5wOZgzL2TTv8Ue$2qCNVUEgZFxFnid4$DjHrxUpgk92m3C1zrYY3XzxRi!Mb41qUoduNM4j5AvYt8a1Rj9sDAq2IT!4db1qjr1y9u4pg9cbYhZSjA**

Link to post
Share on other sites

IB są "zimniejsze" i lepiej się je kręci. Nie są to może czasy SB  :cry: ale i tak IB się lepiej kręci.

 

Różnica pomiędzy i7 a i i5 w grach jest prawie niezauważalna, więc lepiej wziąć i5 3350P bądź 3470

 

Wtedy zamiast 660 Ti kupisz GTX 770 (Gigabyte/Asus/Gaiward/Palit, którą chcesz. Gigabyte ma najlepszy system gwarancyjny)

 

Zamiast MSI Z77A-G43 możesz kupić coś a chipsecie B75, np. MSI B75A-G43

 

Za resztę możesz kupić lepszą obudowę, np. Corsair 500R jeśli starczy funduszy. 

Edytowane przez MasterFlamaster
Link to post
Share on other sites

A Czemu wybierasz nadal IB ? podobno haswell ma jakieś tam ulepszenia i jest "wydajniejszy"

 

spoko, wszystkie części znalazłem na pcprojekt i wyszło 3230, wiec moge chyba sobie pozwolić na lepsza kartę graficzną bo dałem :

gigabyte GeForce GTX660 ti OC 2GB DDR5 HDMI, zamiast niej mogę dać Asus GeForce GTX660 Top 2GB

 

hmm, po dłuższym czasie namyślania się jednak zmiany wprowadzę takie : komputer nie będzie miał OC ( nie chce mi sie z tym bawić )

 

a oto moja propozycja na teraz : https://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNjsEOwiAMht!l58VQKG7zHYxHD8YDYRyWTWbGFqPGdxdwGA7G7NBAv$7l4wnXcWjmboLdCSRjNRRAtRD!YEtJSTJQLHkixMOVJFVxLlIU67LMNv$XuYC2H5wOZgzL2TTv8Ue$2qCNVUEgZFxFnid4$DjHrxUpgk92m3C1zrYY3XzxRi!Mb41qUoduNM4j5AvYt8a1Rj9sDAq2IT!4db1qjr1y9u4pg9cbYhZSjA**

 

 

Popieram te specyfikacje :) A co do IB to warto jednak zaplacic troszke mniej a i wiedziec ze wszstko bedzie dzialac a do tego na takiej kombinacji latwo jest zrobic OC bez wysokich temperatur.

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej duuużo wydajniej? np. tak:

 

http://www.morele.net/inventory/info/90Tpgp/

 

Ten zestaw będzie najwydajniejszy do gier ze względu na k.graficzną ten procek się kręci do ok. 4 ghz i spokojnie to wystarczy zależy też to od tego w jakie gry grasz bo w niektórych typach gier bardziej jest potrzebny procesor np: starcraft 2, a w battlefieldzie itp grafika najważniejsza i 0,5 ghz nic nie zmieni ;) Tylko poleć się jeszcze o zasilacz do tego zestawu bo nw czy ten jest dobry znaczy jest dobry na pewno, ale zapewne nie najlepszy według mnie powinien być ok.

Edytowane przez gamerrxx
Link to post
Share on other sites

ej ziomuś podałeś procek którego sie chyba nie da podkręcić, choć nie jestem pewny na 100%



dobra wiecie co ? ja jednak się będę bawił w to podkręcanie :D

https://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNjkEKwjAQRe8y6yKZTMak3kFcuhAXoc2itFZpWkTFu5uEVrIQ6WII8$4fXl5wG6711I6wOwELUUIBqiQZHjEPs!JIUS!UiVQkrEzKaaliqXV2!X$OBTTd1VfRjPE4S$Mdf!yrDZXrbRQQR2RMXpDp3xK$UqkSSFXcLtisk81CP12CEEiJiAY72kM7OB8QyhnsG!cbVz37VES9IQrJve1sfeys7x8BC3h$AG6rUpw*

 to jest taki zestaw nr.#2 tylko zrobiony w pcprojekt, Master Flamaster - on będzie mi służył przez te dajmy na to 2 lata, czy po roku juz muszę coś w nim zmienic ?

Link to post
Share on other sites

Kurdę, z tego co widzę to na PC Projekt nie ma 770'tek tanich. Na techplanet.pl jest Palit GTX 770 więc się opłaca. Wydaje mi się czy podwyższyłeś w którymś poście cenę do 3600 zł? Jeśli tak to ta 770'tka jest niecałe 50 zł ponad budżet, a daje o wiele większą wydajność niż ten GTX 660 Ti.

 

Jeśli brałbyś i5 3570k oraz GTX 770 to zestaw posłuży przez długi czas. Do grania na full detalach może wystarczy nawet więcej niż 2 lata, zależy jeszcze od gry ;) Później można zmniejszyć detale do średnio-wysokich itd., aż w końcu za 10 lat posłuży jako komputer biurowy.

 

Jeśli chciałbyś /miałbyś fundusze/ to polecam zakup SSD, o wiele przyspieszy działanie systemu i gier.

Link to post
Share on other sites

Jasne, w którymś poście zwiekszyłem budżet do 3600zł wiem że 770 w pcprojekt może być droga ale ja to biorę na raty tak czy siak :D dopiero koło listopada będę miał kasę na SSD i słuchawki zamiast głośników :D



ale jak patrze teraz to to wyjdzie 3820 ! w pcprojekt z 770'tka a może 670'tka ?



https://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNjsEOgjAMht!lZ2LWbYXNdzAcPRgPC!xAQDAMYtT47m4TzA7GcGi2fv2br0!4jkM9txPsT0CMachAasH9w5YikhQoFisl5OErSao4F2sUdVEkm$$rnEHTDa4KZgzLyTTt8Ue$2VDZ3gSBoICUSgM83s3xK5UfEKOYr1htky1CN1!80Pt0QKOZTNmO1nmEfAGHxrrGVo8!BgXtWO4nt7Yz9bEzrr97zOD1BmrQUqI*

 np. takie coś

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...