Skocz do zawartości

Recommended Posts

zaczynam załowac że dałem Ci pochwałę...jak grasz na 9600gt w full hD z pełnym AA? W world of goo? Ja gram na podkręconym 4890 w 1680 x 1650 i 2x/4x AA i miewam spadki w nowych grach poniżej 60fps. Sa spadki poniżej 60fps = karta (lub proc) do wymiany. Tak to u mnie wygląda. Zawsze tak miałem, jak chcę żeby mi coś haczyło w grze to właczam konsole, na pc musi być (niemal) idealnie.

Link to post
Share on other sites

Niniejszym proszę moderatora (tego, który mi lubi pochwały usuwać :wariat:) o usunięcie pochwały :wariat:

 

Może dawno nie grałem w nowości :wariat: Teraz będę w nowego AvP ciupał i wiem, że pewnie w takich detalach nie da rady. Może wynika to ze specyfiki gier, w które gram, ale serio nie narzekam.

Grywam w 1400 x 900 i 1280 x 1024. Podaj mi przykład gry, która na bank będzie się ciąć. Poniżej 60 fps masz spadki i to tragedią nazywasz?

Link to post
Share on other sites

Czy tragedia? Nie. Dyskomfort. Ty nie grasz w full HD, tylko jak wyżej napisałeś.

Najnowszy BC2 gdy włączyc ta opcję z bajeranckim oświetleniem (na samym dole ustawień w becie), Down of War 2 przy wielkiej zadymie i przy AAx4, Crysis :wariat:, RE 5 na jedej mapce przez kilka minut ma niski framerate, Shift mimo patcha gdy jedzie się w tłumie - ja pisze o sobie, zakładam że mam kompa wydajniejszego niz Twój(wg. 3Dmarka prawie 2x)

Jest róznica pomiędzy "grą tnącą się" a "niskim frameratem". Mnie w becie BC2 drazniły spadki z 60 do 50fps a do ustawienia jej na maxa jeszcze troche brakowało (cienie medium, AAx2, i ta opcja z oświetleniem wyłaczona).

 

Odnosnie procka wiem że c2d 4,2 to dzisiaj żeden szał nie jest ale podejrzewam że i tak chodzi szybciej niz nie podkręcone i5 i to nawet w grach lubiących 4 rdzenie. Zresztą i tak już mu się kończy okres pobytu u mnie(całej platformie)

Link to post
Share on other sites

Grywam w 1400 x 900 i 1280 x 1024. Podaj mi przykład gry, która na bank będzie się ciąć. Poniżej 60 fps masz spadki i to tragedią nazywasz?

ArmA II, Crysis, Battlefield: Bad Company 2 i pewnie jeszcze można było by coś znaleźć, ale nie chce mi się już za bardzo myśleć :wariat:
Link to post
Share on other sites

Crysis to żaden przykład, powiedzmy sobie jasno :cenzura:

 

O BC2 słyszałem, że kaprysi :wariat: w ArmA II nie grałem, w OP:DR ciupałem miast tego :wariat:

 

Ja nie zniosę kiedy gra tnie, ale faktycznie momenty takie są (konkretny moment konkretnego poziomu). Tak jak mówiłem najwidoczniej wynika to z tego w jakie gry gram :D

 

Może faktycznie coś w tym jest, ale już wolę obniżyć AA, niż bulić tyle kasy za kartę :P Na GTX 260 cenowo bym się jeszcze skusił, ale wyżej niestety już nie :cenzura: Może nie jestem wybredny po prostu :wariat:

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Hookie'em

Do większości gier wystarczy 9600GT / GTS250 lub do bardziej wymagających HD5770 lub GTX260

No nie wiem, mi czasami brakuje mocy na 4850 i to w rozdziałce 1280x1024. Do tego nie wiadomo jak będzie z nadchodzącymi tytułami jak Mafia 2, Metro 2033 lub jakaś inna bardziej wymagająca gra.
Link to post
Share on other sites

Cena jak cena ale odstrasza temperatura pod obciążeniem, głośność po OC i ta brzydka naklejka. Chociaz raczej zdarcie naklejki utratą gwarancji nie grozi, ciekawe....

Ta jest fajna ale może juz byc za długa do antec 300 (jest chyba ciut dłuzsza od referenta):

 

http://nvision.pl/MSI-Radeon-HD-5870-Li ... tails.html

 

a tak wogóle to do wszystkich co czekaja na spadek cen kart graficznych:

 

http://nvision.pl/Nadciaga-wzrost-cen-k ... tails.html

Link to post
Share on other sites

No nie wiem, mi czasami brakuje mocy na 4850 i to w rozdziałce 1280x1024

Dlatego mówię że do większości bo przecież samych Crysisów na rynku nie ma

Ostatnio trochę pograłem na Athlonie X4 630, 4GB Ram, HD5770 1gb (wszystko bez OC) i we wszystkie gry miałem +60fps ma MAX jakie były detalach w 12x10

 

Batman ok. 65fps

COD5 ok. 75fps

COD MW2 ok 140fps

Grid ok. 65fps

 

I te wartości zbytnio nie spadały podczas nawet większych zadym

I wiem że 12x10 to nie fullHD i w większych rozdzałkach karta dostawała by już zadyszki

szkoda tylko że w Crysisa nie miałem okazji pograć ale myślę że na GRACZU ze 40fps by było :wariat:

Link to post
Share on other sites

Ostatnio odpaliłem BFBC2 i na średnich bez AA lubiało spadać FPS na tyle, że przycinało...

 

To nie są Simsy, że wystarczy >30 FPS... tutaj trzeba szybko i celenie strzelić do kogoś :wariat:

 

Tak więc nie mówcie, że ma brać HD5770, bo ja gram na 9600GT i wszystkie gry chodzą na max. i w ogóle :wariat:

 

Co do problemu autora - jeżeli jest gwara, produkt nowy, itd. to bierz śmiało :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...