Skocz do zawartości

[MULTI] STAR WARS - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

spoko grafika to nie wszystko, gra podobno jest na dłuższą linie nudna i podobna do bf ;p tak ludzie piszą na forach i wgl ja sam po becie stwierdzam że czułem się czasami jak w bf nie mówię o tym że po 2 meczach się nudziłem ;p ale to moje odczucie i dlatego poczekam aż gra stanieje i wtedy kupie

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jarecki, też miałem odczucie że na dłuższą metę będzie wiało nudą. GamesRadar+ według mnie całkiem trafnie podsumował - "To gra, którą będziecie kochać intensywnie, ale przez krótki czas". Pierwsze oceny:

AusGamers - 90/100

God is a Geek - 85/100

GameTrailers - 81/100

PlayStation Lifestyle - 80/100

GamesRadar+ - 80/100

Metro GameCentral - 80/100

TheSixthAxis - 70/100

GameSpot - 70/100

USGamer - 70/100

Game Revolution - 70/100

VideoGamer - 70/100

Giant Bomb - 60/100

Destructoid - 60/100

Hardcore Gamer - 60/100

Link to post
Share on other sites

Pograłem chwilę misje w 4K tak żeby te 60 fps było i serio jest miód :D

 

Czas chyba monitor zmienić :)

 

Ale w 2K też wygląda świetnie, Endor to chyba najładniejsza mapa.

 

http://i.imgur.com/IdaAni0.jpg?1

http://i.imgur.com/DfZqLt7.jpg?1

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy ktos kupil Battlefronta PL w wersji DVD BOX ? Czy w pudelku znajduje sie tylko sam klucz do Origina czy tez sa tam plyty z plikami gry do zainstalowania ? A jesli tak to czy po instalacji Origin pobiera dodatkowo GB danych czy po prostu mozna od razu gre aktywowac i jutro w dniu premiery uruchomic ? Lacze internetowe mam nienajgorsze ale do sklepu tez mam blisko i dlatego sie zastanawiam.

Link to post
Share on other sites

Taki hype, tyle się o tej grze mówiło. A tu proszę, średnia ocen recenzenckich to 72-75/100 a użytkownicy dosyć mocno podkreślają niezadowolenie(średnia od 3.8 do 5.2):
Chyba że to znów jakaś akcja na 4chanie ?
http://zapodaj.net/images/61ca6ff077b20.png

 

http://zapodaj.net/images/5bb0f7a44125c.png

 

http://zapodaj.net/images/fa418a8c7fb7b.png
 

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

No cóż, ilość rzeczy które zabijają na hita, ilość wybuchowego szajsu który możesz nosić na raz, mechanika strzelania prosta jak budowa cepa, zepsuty system spawnów i masz. Co nie zmienia faktu, że od strony graficznej i dźwiękowej to cudo. Do tej gry nie można podchodzić zbyt poważnie po prostu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Taki hype, tyle się o tej grze mówiło. A tu proszę, średnia ocen recenzenckich to 72-75/100 a użytkownicy dosyć mocno podkreślają niezadowolenie(średnia od 3.8 do 5.2):

Chyba że to znów jakaś akcja na 4chanie ?

 

Zalety Battlefronta:

-Wygląda świetnie.

-Chodzi świetnie jak na to jak wygląda

Wady:

-Cała reszta.

 

Balans jest tragikomiczny, skillgap nie istnieje, są tryby gry w których 95% czasu grania to filler i tylko ostatnie sekundy mają wpływ na wynik meczu (IIRC Droid Rush), gra zakrawa o P2W (10$ za edycje specjalną z blasterem Hana Solo, który jest piekielnie OP).

 

Ogólnie, dobra zabawka dla maniaków Star Wars, ale jako gra to porażka po całej linii.

Edytowane przez Mofixil
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 Akurat ENB/SweetFX nie są jakoś specjalnie wymagające.

 

Na upartego można wrzucić dynamiczne cienie i AO do gier które tego w standardzie nie miały i zamordować sprzęt, ale generalnie podbicie bloomu i CC nie powoduje znacznego obciążenia.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Fascynuje mnie fakt że w BF4 na PC gra jakieś 50% więcej ludzi niż w Battlefronta. Dodatkowo, te 200000 ludzi ogółem na konsolach grających w Battlefronta... wow.

To nie jest wybitna gra, więc stawiam te pytania:

Czy na konsolach nie ma ciekawszych alternatyw?

Jak duży wpływ miała na to premiera siódmego epizodu SW?

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Konsole obecnej generacji nie mają takiej biblioteki gier co PC czy stare konsole, stąd taki szał. Poza tym, bardzo fajne kolekcjonerki na PS4, specjalne pady, specjalna edycja konsoli itd robi swoje.

 

Podsumowanie w 101% trafne.

 

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...