Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chcialbym posluzyc sie waszymi radami i opiniami przy wyborze sluchawek. Uprzedzam, ze nie mam karty muzycznej, a jedynie zwykla integre.

Obecnie posiadam wysluzone creative fatality HS-800, ktore wypadaloby juz wymienic najlepiej na cos z wyzszej polki. Posiadam takze sennheisery HD555 (mod do 595), jednak w polaczeniu z integra daja niesamowicie plaski dzwiek, dopiero w polaczeniu z oddzielnym wzmacniaczem pokazuja pelna moc.

 

A wiec tak:

-Budzet: +/- 300zl na sluchawki + ewentualnie jakas karta muzyczna za ok 100zl, jesli to w ogole ma sens

-Obecne zrodlo: integra

-Przeznaczenie: gry / muzyka (rozne gatunki, ale glownie metal) / sporadycznie filmy

-Typ: najlepiej zamkniete, lub polotwarte

-Preferuje takze naprawde basowe brzmienie, wiec musza miec kopa.

-Mile widziany mikrofon, lecz nie jest to konieczne

-Rownie wazna jst dla mnie wygoda, dla przykladu powiem, ze senki HD555, jak i creative aurvana live sa  dla mnie bardzo dobre pod tym wzgledem.

-Sluchawki beda uzywane tylko w domu, wiec na wygladzie zupelnie mi nie zalezy.

 Myslalem nad czyms takim: http://www.sennheiser.com.pl/sluchawki-multimedialne-nauszne-sennheiser-pc330.html

, jednak nie wiem jak graja i czy potrzebuja zrodla.

Z gory dziekuje za pomoc.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam PC320 i mogę je szczerze polecić, są w zupełności wystarczające dla, ale dla mnie, nie wiem czy bass jest aż tak wystarczający jeśli lubisz naprawdę basowe brzmienie :) do tego mam je w zestawie z Xonarem D1 (to samo co DX tylko inne wejście) i zestaw naprawdę bardzo fajnie się sprawuje i mieści się w budżecie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...