Skocz do zawartości

Jaki papier ścierny kupić ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez CoreDuo,

Recommended Posts

Mam gladiusa M40 którego będę malował (link do workloga na dole) i jaki papier ścierny kupić ? 1200 ? 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://forum.benchmark.pl/topic/88299-silentiumpc-gladius-m40-terr-edition/?do=findComment&comment=1011021

Edytowane przez terrmine
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Podejrzewam że obudowa jest chropowata tak jak Regnum L50 więc 1000 bierz. 2000 będzie za drobny. Już robię kilka ładnych lat przy lakiernictwie aut wiec wiem co mówię.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Podejrzewam że obudowa jest chropowata tak jak Regnum L50 więc 1000 bierz. 2000 będzie za drobny. Już robię kilka ładnych lat przy lakiernictwie aut wiec wiem co mówię.
 

 

Wybacz kolego, ale nie mogę zrozumieć jak Ty, robiąc przy lakiernictwie "kilka lat", polecasz papier 1000. Do czego powiedz proszę? Sam podejrzewasz, że powierzchnia jest chropowata więc polecanie tego papieru jest co najmniej dziwne. Nie mam mam w zamiarze "hejtować", ale przecież autor tym papierem tylko narobi sobie odcisków, a efektu nie uzyska żadnego.

Link to post
Share on other sites

Na obudowach farba nie jest twarda więc 1000 wystarczy spokojnie. A żeby nie mieć odcisków trzeba użyć bloku wtedy powierzchnia wyjdzie bez smug po paluchach.

takie fajne jest w budownictwie npmtm. jak sie nazywalo, ale to do wygladzania jest takie z trzymajką i sie zaczepia papier scierny :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...