Skocz do zawartości

Który Chieftec lepszy?


Recommended Posts

Witam. Która zasiłka lepiej uciągnie zestaw Athlon II X4 i Radka 5770? Rzecz jasna będą kręcone na max.

 

http://www.chieftec.pl/p3179,chieftec-gps-500ab-a-box.html czy

 

http://www.chieftec.pl/p4643,chieftec-aps-500s.html

 

Cena ta sama.

Pierwszy ma lepsze linie 3V i 5V i 3 linie 12V ale o mniejszej max obciążalności.

Drugi ma słabsze linie 3V i 5V i 2 linie 12V za to o większej max obciążalności. I co najważniejsze ma cetyfikat 80+.

Tak więc który wybrać? :) :help:

Link to post
Share on other sites

A muszą być te chieftec'i?? :) Ale jeżeli już się upierasz nad tą firmą bierz drugiego... Wytrzyma większe obciążenia.

 

pzdr!

 

Edit1

Hookie od razu to samo powiedział:) bierz coś od OCZ

 

Edit2

_nick_ dobrze prawi!

Link to post
Share on other sites

W sumie w tej cenie nie znalazłem nic lepszego a nie mogę już wydać więcej bo i tak przekroczyłem budżet.

 

Poza tym starsze chieftec'i miałem w 2 ostatnich kompach i nie moge złego słowa o nich powiedzieć. Z opinii na Komputroniku też widać że te 2 modele są przyzwoite. Więc mam sentyment do tej marki :)

 

Ok przyjrzę się temu OCZ :)

Link to post
Share on other sites

Bierz tą nową serie APS 500 S napięcia trzyma bardzo stabilnie i jest praktycznie nie słyszalny. Ostatnio składałem zestaw dla chrześniaka i właśnie na niego padł wybór. W tak niskiej cenie to trafiony zakup.Ważniejsze jest max obciążenie na 12V bo głównie ono cię interesuje.Chiefteci zbierały srednie opinie bo konstrukcja na której się opierało wiekszośc modeli ma już 4 lata.Ta seria jest nowa i napewno godna uwagi.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Nie wiem jak ten drugi ale mam tego Chiefteca 500W z serii GPS od 2,5 roku i nie mogę złego słowa na niego powiedzieć. Głośny nie jest, nic z nim się nie dzieje, komputer chodzi stabilnie. Fakt że w OC się nie bawię i komputer nie jest jakiś bardzo prądożerny (Athlon 64 X2 4400+ z GF8800GT, 2 dyski i nagrywarka). No ale chodzi dobrze :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko odnośnie zasiłek OCZ. W zasadzie opinie są bardzo dobre ale widzę że niektórzy narzekają na piszczące cewki i głośne wiatraki.

W OCZ StealthXStream na początku trochę 'coś' piszczało, ale teraz już tego nie ma. Nie wiem czy się przyzwyczaiłem, czy przestało, ale raczej przestało, gdyż inne osoby nic nie słyszą. Jeśli chodzi o głośność to do najcichszych nie należy. MXS jest o wiele cichszy, ale także droższy :wariat:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...