Skocz do zawartości

[MULTI] Batman: Arkham - seria


Recommended Posts

Mial ktos taki dziwny spadek fps w misjii na statku Pingwina  gdzie musimy zalatwic z gory 7 gosci a potem dostac sie na doł pokladu tego okretu??

 

na gtx 760 caly czas mialem nawet na powierzchni 90 fps ,a tam na dole 45-50 fps(i to nie na chwile tylko na dluzej zwlaszcza podacza s walk)  a   spadek  wygladal koszmarnie ......

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem fabułę na 100%, rozwiązałem wszystkie zagadki kryminalne, zrobiłem dużo wszelkich ulepszeń, ukończyłem trochę wyzwań, itp. itd. a całość gry jednak tylko na 44% :) Prawdemówiąc nie chce mi się grać kolejne 24 godziny żeby zrobić wszystko na 100%. Jednak gra zostaje mi na Steam i może jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem fabułę na 100%, rozwiązałem wszystkie zagadki kryminalne, zrobiłem dużo wszelkich ulepszeń, ukończyłem trochę wyzwań, itp. itd. a całość gry jednak tylko na 44% :) Prawdemówiąc nie chce mi się grać kolejne 24 godziny żeby zrobić wszystko na 100%. Jednak gra zostaje mi na Steam i może jeszcze kiedyś do niej wrócę.

 

Dziś podbiłem do 48%

Link to post
Share on other sites

Dziś podbiłem do 50%. Na drugie 50% składają się wyzywania mrocznego rycerza, modyfikacje broni, i wyzwania na mapach treningowych/bojowych itp. Tak mi się wydaje, bo resztę rzeczy mam na 100% porobione. Do tego jeszcze do skończenia kampania plus i tryb "noc to ja". Zrobiłem 25 z 50 osiągnięć Steam. Jeszcze wrócę to tej gry.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mi tam Arkham Origins się bardzo podoba. Jak na razie udało mi się zrobić 91% całości. Moim zdaniem gra niczym nie ustępuje swoim poprzedniczką. Dobry pomysł twórców, żeby pokazać wydarzenia sprzed AA i jak to wszystko się zaczęło. To, że nie jest zaliczana do trylogii, to chyba logiczne, skoro Batman: Arkham żadną trylogią nie jest. Na Game Informer ocena 8.5/10. Dla mnie gra roku ha.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...