Skocz do zawartości

[MULTI] Batman: Arkham - seria


Recommended Posts

Da się włączyć PhysX na normalnym poziome mając AMD, jestem w trakcie obserwacji co on daje, zauważyłem póki co że transparenty, flagi i inne materiały ładnie falują a z PhysyX na Off ani drgną :D.

 

tylko na poziomie normalnym i to z okrojonymi efektami, do tego wydajność drastycznie spada. Już niebawem Wiesiek 3 i znowu posiadacze AMD będą musieli zagryzać zęby :).

Link to post
Share on other sites

a ja mam problem z grą ponieważ kiedy włączę sobie opcje dx11 czyli jakby wszystko na max to karta graficzna ma ponad 70 stopni.. i raz gra działa płynnie a raz na otwartym terenie jest masakra z fpsami

Polecam Wysoki FXAA gdyż z TXAA i MSAA są różne kwiatki wydajnościowe jak i przekłamania graficzne. Testowane na GTX660, 670 i 680. Ponad to Ambient Oclussion zżera potężnie FPS.

Da się włączyć PhysX na normalnym poziome mając AMD, jestem w trakcie obserwacji co on daje, zauważyłem póki co że transparenty, flagi i inne materiały ładnie falują a z PhysyX na Off ani drgną :D.

To poczytaj co jest aktywne na Normal a co na High ;)

Na moim sprzęcie (sygnaturka), fps nie spadają poniżej 50, i to nawet przy dużej zadymie. Średnio mam od 60 do nawet powyżej 100-120 fps. Gram w Full HD z wszystkim na maxa (oprócz AA), także z DX11 i sprzętowym PhysX. Temperatura karty nie przekracza 69 stopni.

Może AA wam ścina animację, a także Vsync ? Wyłączcie te dwie opcje i zobaczcie czy coś to pomogło.

A VSync swoją drogą...  :/  Jest 60fps i nagle ciach do 30 jak jakiś CAP Consolowy. Z kolei polecam wszystkim jak już VSync to w grze OFF ale w sterownikach wymusić ADAPTIVE :)

Link to post
Share on other sites

Henus7 no ja wiem co daje ten pshyx na normal tyle co i nic dodaje skrawki papieru i falujące materiały hehe, a przy większej zadymie potrafi mi zdusić nieźle procka, wyłączyłem to bo i tak nie mam ge forca i możliwości włączenia advance psyhyx żebym mógł te wszystkie bajery zobaczyć szkoda no cóż.. To powinno pomóc z ciachem do 30 klatek przy włączonym V-sync : "#11 Batman Arkham Origins – How to Remove FPS Cap

You can do it by editing your config file which you can find at: \My Documents\WB Games\Batman Arkham Origins\BmGame\Config\BMEngine.ini. You can open this file using notepad. After you have opened the file, you should find (pres Ctrl+F) bsmoothframerate value and set it to Flase. Next, you need to set the numbers values (both min/max) below it to 0.

You will be able to find bsmoothframerate at two other places too in the document. Change their values too as you did for the first one and save the changes. Make sure that you mark the file to Read-only to make changes into effect."

Link to post
Share on other sites

powiedzcie mi panowie jak zrobic zeby karta sie tak nie grzała az do 70 stopni gdy mam wszystko na full bo nawet w bf3 tak nie mam :(

A co to dużo jest ? Batman i dobrze graficznie wykorzystane gry na Unreal'u rżną GPU równo i wygrzewają równie dobrze co CRYSIS 3 i Benchmarku ;) Nic nie wiemy o Twoim sprzęcie... bo może wina leży w czymś innym ?

Link to post
Share on other sites

No u mnie temperaturki przy batmanie 76 - 78 stopni, ale to chyba normalne przy mojej karcie.

 

(GPU: EVGA Superclocked Signature II) 

 

Ogólnie włączyłem wszystko na maksa, łącznie z physixem, wyłączyłem v-sync'a, i ogólnie trzymają się fpsy ponad 60 (65-70), czasami tylko potrafi spaść do 55-56, na moment.

Edytowane przez yeradd
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...